Ana Sayfa Yurt 12.12.12'de KKTC düğünü

12.12.12'de KKTC düğünü

Parasızlıktan traş bile olamayan ve iş arayan Güzelyurtlu Süleyman Çamur Basmaz ile Melek Çetince’nin düğünü özellikle 12.12.12’de gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 13 Aralık 2012 Perşembe 08:29
12.12.12'de KKTC düğünü

Güren TİLKİ

 

Güzelyurt sakini Süleyman Çamur Basmaz ve Melek Çetince, “12.12. 12” tarihinde saat 12.12’de evlenen çiftler kervanına katıldı.


42 yaşındaki Basmaz ve 36 yaşındaki Çetince, yaklaşık dört aydır nişanlı olduklarını belirterek, nikah günlerini daha anlamlı ve unutulmaz kılmak için özel olan bu tarihi seçtiklerini söyledi.


Birbirini severek evlenen çiftin, nikahı biraz buruk geçti. Maddi zorluklarla yaşamlarını sürdüren çift, paraları olmadığı için nikaha özel kıyafet alamadı. Süleyman Basmaz, parasızlıktan tıraş dahi olamadığını ifade ederek düğün de yapamayacaklarını belirtt. Herkes gibi eşine gelinlik giydirmek istediğini ancak buna gücünün yetmediğini üzülerek anlatan Süleyman Çamur Basmaz, nikahın kıyılmasının ardından “12”nin şansına güvenerek, “iyi bir iş” dileğinde bulundu. Güzelyurt Evlendirme Dairesi’ne gerçekleştirilen nikahı, evlendirme memuru Pembe Birkollu kıydı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık