Ana Sayfa Dünya 29 ekim'de sanatçı yağmuru

29 ekim'de sanatçı yağmuru

Resepsiyonda aralarında Orhan Gencebay, İbrahim Tatlıses, Sibel Can, Hülya Koçyiğit, Metin Şentürk, Muazzez Ersoy, Bedia Akartürk, Sibel Turnagöl ve İzzet Yıldızhan'ın da bulunduğu çok sayıda ünlü isim boy gösterdi.

Giriş Tarihi: 31 Ekim 2017 Salı 11:14
29 ekim'de sanatçı yağmuru
Külliye’ye sanatçı yağmuru  Recep Tayyip Erdoğan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde bir resepsiyon verdi. Resepsiyonda, sanat dünyasından da birçok ünlü isim boy gösterdi

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın ev sahipliğinde, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yapıldı. Cumhuriyet'in 94. yılı dolayısıyla Beştepe'de düzenlenen resepsiyona, siyaset, sanat, spor ve iş dünyasından yaklaşık 2 bin konuk katıldı.

Resepsiyonda aralarında Orhan Gencebay, İbrahim Tatlıses, Sibel Can, Hülya Koçyiğit, Metin Şentürk, Muazzez Ersoy, Bedia Akartürk, Sibel Turnagöl ve İzzet Yıldızhan'ın da bulunduğu çok sayıda ünlü isim boy gösterdi. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın ev sahipliğinde, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yapıldı. Cumhuriyet'in 94. yılı dolayısıyla Beştepe'de düzenlenen resepsiyona, siyaset, sanat, spor ve iş dünyasından yaklaşık 2 bin konuk katıldı.

Resepsiyonda aralarında Orhan Gencebay, İbrahim Tatlıses, Sibel Can, Hülya Koçyiğit, Metin Şentürk, Muazzez Ersoy, Bedia Akartürk, Sibel Turnagöl ve İzzet Yıldızhan'ın da bulunduğu çok sayıda ünlü isim boy gösterdi. 'Payitaht Abdülhamid' dizisinin başrol oyuncusu Bülent İnal ile 'Diriliş Ertuğrul' dizisinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan ve Necati Şaşmaz da resepsiyonda hazır bulundu. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne gelen davetliler 3 No'lu giriş kapısında tarihte kurulan 16 Türk devletini temsil eden bayraklar ve askerlerle, güney girişinde Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Mehteran Birliği, kuzey girişinde ise Muhafız Alayı Bandosu tarafından karşılandı. Resepsiyonda, TSK Mehteran Birliği, TSK Armoni Mızıkası ve Muhafız Alayı Bandosu bazı eserleri icra etti.

YILDIZHAN'IN OĞLUNUN HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Resepsiyona oğluyla katılan türkücü İzzet Yıldızhan, 'Oğlum sizin hayranınız. Birlikte bir fotoğraf çektirebilir miyiz?' sözleriyle Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ricada bulundu. Erdoğan, ünlü türkücünün ricasını geri çevirmedi. İzzet Yıldızhan, Cumhurbaşkanı ile birlikte aynı karede yer aldıkları fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık