Ana Sayfa Dünya ABD'de cumhurbaşkanlığı korumaları pkk'lı teröristleri bir güzel dövdü

ABD'de cumhurbaşkanlığı korumaları pkk'lı teröristleri bir güzel dövdü

ABD'de gerginlik Beyaz saray'da toplanan pkk'lı gruplar Cumhurbaşkanlığı Koruma Polisleri tarafından tekme tokat dövüldü.

Giriş Tarihi: 17 Mayıs 2017 Çarşamba 12:22
ABD'de cumhurbaşkanlığı korumaları pkk'lı teröristleri bir güzel dövdü
Erdoğan'ın korumaları PKK'lıları tekme tokat dövdü

Türkiye'nin Washington Büyükelçiliği Rezidansı önünde toplanan terör örgütü PYD/PKK taraftaları, ellerinde YPG paçarvaları ve Öcalan posterleri ile izinsiz gösteri yaptı Terör yandaşları çıkan arbedede bir Türk vatandaşını başından yaraladı ABD polisinin yetersiz kalması üzerine PYD/PKK yanlılarına Cumhurbaşkanlığı korumaları müdahale ederek grubu uzaklaştırdı.

          Erdoğan'ın korumaları PKK'lıları tekme tokat dövdü Video için tıklayın

Türkiye'nin Washington Büyükelçiliği Rezidansı önünde toplanan terör örgütü PYD/PKK yandaşları izinsiz gösteri ve taşkınlık yaptı.

Büyükelçilik Rezidansı önünde toplanan ve ellerinde, terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan posterleri ile YPG paçavraları taşıyan az sayıdaki terör örgütü destekçisi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın girişi esnasında Türkiye aleyhine slogan atmaya başladı.

ABD polisinin yetersiz güvenlik önlemi aldığı ve terör örgütü yandaşlarının tahriklerine müdahale etmediği esnada çıkan arbedede Alp Kenan Dereci adlı Türk vatandaşı başından yaralandı.


Hastaneye kaldırılan Dereci'ye saldıranlarla ilgili Amerikan polisinin Türklerin şikayetlerini dikkate almaması ve PYD/PKK yanlılarının gösterilerine devam etmesi üzerine ortam gerildi. Daha sonra olay yerindeki Cumhurbaşkanlığı korumaları ve diğer Türkler PYD/PKK yanlılarına müdahale etti.

Korumaların müdahalesi üzerine terör örgütü yandaşları kaçarak dağıldı.

       
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık