Ana Sayfa Yurt Agah Necat’lara Yönetim ve Çevrede AB Standardı

Agah Necat’lara Yönetim ve Çevrede AB Standardı

Ülkemizin yarım asırlık kuruluşları arasında yer alan Agah Necat ve Kardeşi Ltd. hem yönetimde hem de çevre güvenliğinde standartlarını Avrupa Birliği’ne taşıdı.

Giriş Tarihi: 15 Nisan 2013 Pazartesi 11:11
Agah Necat’lara Yönetim ve Çevrede AB Standardı

Management Centre ile danışmanlık alanında Eylül 2012’de personel eğitimleri ile başlayan işbirliği, yaklaşık 6 aylık bir sürede ISO 9001- 2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001 – 2009 Çevre Güvenliği Yönetim Sistemi’nin kurulumu ile başarıyla sonuçlandı. Sürekli personel eğitimlerinin tamamlanması, sistemin kurulması, denetimlerden başarıyla çıkılması sonrasında her iki standarda ait belgeler Management Centre uzmanları tarafından ilgili kuruluş yöneticilerine takdim edildi.


İnşaat malzemeleri, boya, metal, pvc&aluminyum doğrama ve madeni yağ ürünleri ithalat, toptan ve perakende satışı, PVC&alüminyum doğrama üretim ve montaj faaliyetleri kapsamında çalışmalarını sürdüren Agah Necat ve Kardeşi Ltd. elde ettiği ISO belgeleriyle müşteri memnuniyetine odaklı kaliteli hizmet anlayışını çevre güvenliği kurallarına mutlak uyumla pekiştirecek.

 

Şirket direktörlerinden Selen Necat açıklamasında « Kalite sistemlerin kurulması ; yönetim ve çevre güvenliği alanındaki uluslarası standartları takip ederek çalışmalarımıza yön vermek, iş verimliliğimizin sağlanması ve gerekli olan idari sistemlerimizin standarlaşmasında, çalışan ve müşteri memnuniyetinin artırılmasında büyük rol oynadı ” şeklinde konuştu.

 

LHA

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık