Ana Sayfa Siyaset Ahmet Kaşif başbakana oyunları bırak dedi

Ahmet Kaşif başbakana oyunları bırak dedi

UBP Milletvekili Ahmet Kaşif, Başbakan İrsen Küçük’ün ülkeye ve UBP’ye büyük zarar verdiğini, ayak oyunlarında bulunduğunu belirterek, Küçük’ü “ayak oyunlarından artık vazgeçerek gerçekleri görmeye” davet etti.

Giriş Tarihi: 8 Aralık 2012 Cumartesi 14:07
Ahmet Kaşif başbakana oyunları bırak dedi

Kaşif, yaptığı yazılı açıklamada, Yüksek İdare Mahkemesi bugün Küçük’ün istinaf başvurusunun duruşmasını yaptığını, avukatlarının kendisiyle birlikte Milletvekilleri Hasan Taçoy ve Zorlu Töre’nin mahkemede hazır bulunması gerektiğini bildirdiğini anlattı ve şunları dile getirdi:


“Bizler de Meclis Başkanı Sayın Hasan Bozer’e durumu yazılı olarak bildirerek bu sabah söz konusu duruşmaya katıldık. Hal böyleyken Sayın Küçük’ün bir takım ayak oyunlarına başvurması, olmadık bazı şeyleri ortaya atmaya çalışması son derece yanlıştır ve partimize ülkemize Sayın Küçük’ün verdiği zararları artırmaktan başka işe yaramayacaktır. Daha önceki açıklamalarımda partimiz hükümetinin bütçesinin Cumhuriyet Meclisi’nden geçmesine onay vereceğimizi açıklamamıza rağmen bugün Sayın Küçük tarafından sergilenen tavırları, yapılan konuşmaları iyi niyetle, parti ve ülke çıkarları ile bağdaştırmak mümkün değildir. Umarız Sayın Küçük, artık yaşanan ve ortada duran gerçekleri kavrayarak ülkemize, partimize daha fazla zarar vermekten vazgeçerek aklı –selim yoluna girer.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

EROĞLU , TAŞKINKÖY VE GÖÇMENKÖY’Ü ZİYARET ETTİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık