Ana Sayfa Yurt Ahmet Kaşif halka kulak vermek lazım dedi

Ahmet Kaşif halka kulak vermek lazım dedi

Ahmet Kaşif, olası bir 2. tur seçim için UBP örgütlerine ziyareti sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 7 Aralık 2012 Cuma 08:29
Ahmet Kaşif halka kulak vermek lazım dedi

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Gazimağusa Milletvekili Dr. Ahmet Kaşif, UBP örgütlerine ziyaretlerini sürdürüyor.


Basın Bürosu’nun açıklamasına göre, 21 Ekim’deki kurultayda genel başkanlık yarışına katılan Kaşif, geçtiğimiz akşam da Lefkoşa’da Ortaköy ve Küçükkaymaklı UBP örgüt binalarında örgüt yöneticileri ve ilgililerle bir araya geldi. Ziyaretlere UBP Lefkoşa Milletvekilleri Hasan Taçoy ile Zorlu Töre de katıldı.


Ahmet Kaşif, her iki örgütte yaptığı açıklamalarda, “ UBP ve ülkenin sancılı bir süreçten geçtiğini” belirterek şöyle devam etti:


“Sancıları artırmak değil azaltmak lazım. Bunun için de halka kulak vermek, doğruları yapmak, çağdaş bir vizyona sahip olmak gerekir. Biz tecrübe ile gençliğin dinamizmini birleştirerek, üniversitelerimizin, sivil toplum kuruluşlarımızın ve devletimizin tüm birikimlerini harekete geçirerek yeni bir dönem başlatacağımıza inanıyoruz. Ben yalnız değilim. UBP tabanının geniş bir kesimiyle, halkımızın büyük bir bölümünün bizim gibi düşündüğünü ve ‘böyle gitmez, gitmemeli’ dediğini iyi biliyorum.”


Ahmet Kaşif, kırıcı, bölücü, adam kayıran değil, sevgi-saygı ile kucaklayan, birleştiren, herkesin bir değer olduğunun farkında olan ve bunun gereğini yapan bir anlayışa sahip olduklarını vurguladı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık