Ana Sayfa Yurt Ahmet Kaşif mahkeme süreci ile ilgili bilgi verdi

Ahmet Kaşif mahkeme süreci ile ilgili bilgi verdi

Ahmet Kaşif, Lefkoşa’da UBP örgütlerini ziyaretinde mahkeme süreci ile ilgili bilgi verdi.

Giriş Tarihi: 14 Aralık 2012 Cuma 08:22
Ahmet Kaşif mahkeme süreci ile ilgili bilgi verdi

Ulusal Birlik Partisi’nin 21 Ekim’deki kurultayında Başbakan İrsen Küçük ile birlikte başkanlık yarışına katılan Gazimağusa Milletvekili Ahmet Kaşif, kurultayla ilgili mahkeme sürecinin sonuna gelindiğini söyledi.


Bürosundan yapılan açıklamaya göre, Lefkoşa’da UBP örgütlerine ziyaretlerini sürdüren ve bir heyetle Surlariçi ile Kumsal örgütlerini ziyaret eden Kaşif, iç politik konuların yanı sıra, mahkeme süreci ile ilgili de bilgi verdi.


Kurultayla ilgili mahkeme sürecinin artık sonuna gelindiğini belirten Kaşif, “UBP'nin İrsen Küçük’ün tutumu dolayısıyla içinde düştüğü sıkıntılı süreçten delegelerin de yardımıyla kurtulacağını” söyledi.


Ahmet Kaşif, ”UBP’nin kavga-gürültü değil, sevgi- saygı ve hizmet partisi olması gerektiğini; kendilerinin bunun için yola çıktıklarını” da ifade etti.


Açıklamaya göre Kaşif’e ziyaretlerinde UBP Lefkoşa milletvekilleri Hasan Taçoy ve Zorlu Töre, Güzelyurt milletvekilleri Türkay Tokel ve Kemal Dürüst ile Gazimağusa Milletvekili, İlçe Başkanı Afet Özcafer eşlik etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık