Ana Sayfa Dünya Akar dağlıca'da incelemelerde bulundu

Akar dağlıca'da incelemelerde bulundu

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, beraberindeki kuvvet komutanlarıyla geceyi Dağlıca 6. Hudut Tabur Komutanlığında geçirdi.

Giriş Tarihi: 5 Kasım 2017 Pazar 21:51
Akar dağlıca'da incelemelerde bulundu
Genelkurmay Başkanı Akar geceyi Dağlıca'da geçirdi

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, beraberindeki kuvvet komutanlarıyla geceyi Dağlıca 6. Hudut Tabur Komutanlığında geçirdi.

Genelkurmay BaşkanıOrgeneral Hulusi Akar, beraberindeki kuvvet komutanlarıyla geceyi Dağlıca6. Hudut Tabur Komutanlığında geçirdi.

Alınan bilgiye göre, Genelkurmay BaşkanıOrgeneral Akar ile beraberindeki Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler, Deniz Kuvvetleri Komutanı Koramiral Adnan Özbal ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz'ün sınır hattındaki birliklerde denetleme ve incelemeleri sürüyor.

Dağlıca'daki 6. Hudut Tabur Komutanlığına giden Orgeneral Akar ve beraberindeki kuvvet komutanları, denetleme ve incelemelerde bulundu, askerlerle yemek yedi ve geceyi burada geçirdi.

Sabah 2 bin 522 rakımlı Oramar Tepe Üs Bölgesi'ne geçen Orgeneral Akar, askerlerle sohbet etti ve incelemelerde bulundu. Daha sonra Kalanatepe Üs Bölgesi'ne giden Genelkurmay BaşkanıOrgeneral Akar ve beraberindeki komutanlar, incelemelerinin ardından Yüksekova ilçe merkezine döndü.Yüksekova'da esnafa ziyarette bulunan ve vatandaşlarla sohbet eden Orgeneral Akar, daha sonra Kaymakam Mahmut Kaşıkçı'yı ziyaret etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

“ABD BENİ ÖLDÜRÜP HÜKÜMETİMİ DÜŞÜRMEK İSTİYOR”

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık