Ana Sayfa Yurt Amaç UBP'yi devirmek

Amaç UBP'yi devirmek

Yorgancıoğlu Karpaz sakinleriyle bayramlaştı.

Giriş Tarihi: 28 Ekim 2012 Pazar 11:41
Amaç UBP'yi devirmek

CTP-BG’den Genel Başkan Özkan Yorgancıoğlu başkanlığında bir heyet dün Karpaz bölgesini ziyaret ederek halkla bayramlaştı. Yorgancıoğlu konuşmasında “Bayramdan sonra başlatacağımız eylemlerle UBP Hükümeti’nin devrilmesi için ne gerekiyorsa yapacağız” dedi. CTP-BG’den yapılan açıklamaya göre ziyarette Yorgancıoğlu’na, İskele Milletvekili ve İlçe Başkanı Önder Sennaroğlu ile ilçe yöneticilerinin de aralarında bulunduğu kalabalık bir grup eşlik etti. Heyet, halkla bayramlaşarak sorunları dinledi.

 

CTP-BG Genel Başkanı Özkan Yorgancıoğlu ziyarette yaptığı konuşmada, bölgeyi her ziyaret ettiğinde bir öncekinden daha kötü bulduğunu ve  hükümetin bu sorunlara kulak tıkadığını savundu.

 

“UBP KENDİ SORUNLARINI BİLE ÇÖZEMİYOR”

UBP Kurultayı  bitmesine rağmen tartışmalarının ve kavgalarının bitmediğini ve bitmeyeceğini ileri süren Yorgancıoğlu, “UBP kendi sorunlarını çözemezken sizlerin sorunlarınızı hiç çözemez” dedi ve özellikle Karpaz halkının yaşanan sorunlara tahammül edecek halinin kalmadığını savundu. “Hayvancının ve çiftçinin günden güne artan sorunları karşısında kılını kıpırdatmayan bir hükümetle karşı karşıya olunduğunu” ileri süren Yorgancıoğlu, 2009 yılından bugüne kadar vatandaşın cebindeki paranın her gün eridiğini ve alım gücünün fazlasıyla gerilediğini öne sürdü.

 

“KARPAZLILAR İŞSİZ”

Karpaz’daki işsizlik oranının diğer bölgelere oranla çok daha fazla olduğunu da söyleyen Yorgancıoğlu, hayvancılık ve çiftçilik yaparak hayatını kazanmaya çalışan tüm gençlerin iflasla karşı karşıya kalmasından büyük üzüntü duyduklarını kaydetti. Yorgancıoğlu, “UBP’yi hükümetten götürerek” gençliğin önünü açacaklarını da söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık