Ana Sayfa Gündem ANNEDEN İTİRAFLAR...

ANNEDEN İTİRAFLAR...

Aldığı derin ve sayısız bıçak darbelerinden dolayı küçük Ercan'ın 27 Mayıs'ta saat 22:00'da öldüğü trespit edildi.

Giriş Tarihi: 29 Mayıs 2018 Salı 11:00
ANNEDEN İTİRAFLAR...

Sabah saat 8.30 sıralarında cinayet zanlısı Bilge Lord Kunduracı Lefkoşa Kaza Mahkemesi'ne çıkarıldı. Zanlı polise verdiği gönüllü ifade de suçu tasarlayarak hem çocuğuna hem de kendi canına kast etmeye çalıştığını itiraf etti.  Anne bu kan dondurucu olayı yapmasının sebebi olarak ayrılık aşamasında olduğu kocasının 25 Mayıs günü sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımı sonucunda olduğunu belirtti. 

Olay 26 Mayıs akşam saatlerinde annenin ilk olarak küçük Ercan'ı evde bulunan bir bıçak ile öldürmeye çalıştığı ve kendisinin de bilek ve vücudunun çeşitli yerlerini bıçakladığını ancak küçük Ercan'ı daha önce bıçaklamasına rağmen ölmemesi üzerine 1 gün sonra 27 Mayıs günü saat 8:00'da yeniden evdeki başka bir bııçakla karnından ve göğsünden defalarca bıçaklamaya devam ettiğini ve kendisinin vücudundaki yaralardan dolayı bayıldığını söyledi.

Cinayeti gerçekleştiren Bilge Lord Kunduracı, cinayeti gerçekleştirdikten sonra küçük Ercan'ın babasının yanındaki bir çalışanına whatsapp ūzerinden mesaj atarak cinayeti işlediğini bildirdiği belirtildi. Cinayet zanlısı anne 24 saat çocugunun ölmesini yanında yarı baygın halde yatarak bekledi.

Aldığı derin ve sayısız bıçak darbelerinden dolayı küçük Ercan'ın 27 Mayıs'ta saat 22:00'da öldüğü trespit edildi.

Zanlıya 3 gün süreyle poliste tutukluluk emri alındı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık