Ana Sayfa APPLE iOS 8.1.1 GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI

APPLE iOS 8.1.1 GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI

Dünya akıllı telefon pazarının en büyük liderlerinden Amerikan menşeili marka Apple akıllı telefon pazarındaki gözdesi iPhone için iOS 8.1.1 güncellemesini yayınladı. Bilişim uzmanlarına göre yayınlanan son güncelleme Apple iPhone 4 ve iPad 2 cihazlarında yaşanan yavaşlama sorunlarına karşı hazırlandı.

Giriş Tarihi: 21 Kasım 2014 Cuma 17:18
APPLE iOS 8.1.1 GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI

2014 yılının başından itibaren teknoloji gündeminde sık sık duyurulan ve geçtiğimiz Eylül ayında Apple’ın son ürünleri iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’larda hazır yüklü olarak kullanıcının hizmetine verilen iOS 8 yazılımına güncelleme yapıldı. iOS 8.1.1 sürümü olarak verilen güncelleme Apple’ın bazı cihazlarında yaşanan yavaşlama sorununu ortadan kaldırmak için hazırlandı.

Hali hazırda cihazlarında iOS 8 sürümünü kullanan cihaz sahipleri  örneğin Apple iPhone kullanıcıları “ayar” sekmesinden “genel” buradan da “yazılım güncelleme” seçeneğini kullanarak kullanmakta olduğu iOS 8 yazılımını iOS 8.1.1 sürümüne güncelleyebilecek.

Apple yeni yayınladığı güncellemenin iPhone 4 ve Ipad 2’de yavaşlama sorununu ortadan kaldıracağını iddia etse de son karar nihai kullanıcıların cihazlarını güncelledikten sonra ortaya çıkacak. Yeni yazılım ile cihazların hızının artıp artmadığı kullanım hızında değişiklik olup olmadığı Apple kullanıcıları tarafından gözlemlenecektir.

APPLE iOS 8.1.1 GÜNCELLEMESİ KARŞILAŞTIRMA VİDEOSU:

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık