Ana Sayfa Spor Arter: "Gençlerin kötü alışkanlıklardan uzaklaşması için desteğimiz sürecek"

Arter: "Gençlerin kötü alışkanlıklardan uzaklaşması için desteğimiz sürecek"

Mağusa Spor Akademisi Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter'e yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim etti

Giriş Tarihi: 27 Temmuz 2017 Perşembe 16:27
Arter:

KKTC Mağusa Spor Akademisi Derneği Başkanı Ahmet Ogan, Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter'i ziyaret ederek derneğe yaptığı katkılardan dolayı plaket takdim etti. İsmail Arter, kabulde yaptığı konuşmada  "Ülkemizde sporun her kademesinde, gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak tutulması için yapılan tüm faaliyetleri destekleyeceğiz" dedi.

AKADEMİYE DESTEK VERİYOR

21.Uluslararası Mağusa Kültür Sanat ve Turizm festivali'nin kapanış konserinden dolayı Mağusa Spor Akademisi'nin, U7,U9, U12, U15 ve kadın futbol takımlarının açılışına katılamayan Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter'i makamında ziyaret eden Ahmet Ogan, Akademiye verdiği desteklerinden dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti.

ARTER: SPORUN HER KADEMESİNE DESTEĞİMİZ SÜRECEK

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter ziyarette yaptığı konuşmada, Mağusa Spor Akademisi'nin her geçen gün büyüyen ve gelişen yapısını yakından takip ettiklerini, Gazimağusa Belediyesi olarak bugüne kadar yapmış oldukları katkı ve desteğin devam edeceğini söyledi.

Arter, ülkemizde sporun her kademesinde, gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak tutulması için yapılan tüm faaliyetleri destekleyeceklerinin altını çizerek, bu doğrultuda sporun her kademesinde çalışmalar yürüten Ahmet Ogan'a teşekkür etti.

OGAN: AKADEMİ BÜYÜDÜKÇE İHTİYAÇLAR ARTIYOR

Mağusa Spor Akademisi Derneği Başkanı Ahmet Ogan da, Akademi'ye kurulduğu günden beri destek olan ve katkı sağlayan Başkan İsmail Arter'in hep yanlarında olduğunu belirtti.

Büyüyen ve gelişen Akademide, farklı ihtiyaçların ortaya çıktığına işaret ederek, ihtiyaçların giderilmesi noktasında Belediyeden destek istediklerini belirten Ahmet Ogan, yoğun gündemi olmasına rağmen zaman ayırarak kendisini kabul eden ve göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter'e derneği adına teşekkür etti.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

GENÇ OYUNCU FUTBOLA ARA VERDİ!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık