Ana Sayfa Gündem Artık Hiç Bir Şey Karanlıkta Kalmayacak!

Artık Hiç Bir Şey Karanlıkta Kalmayacak!

Fikrimiz Ne İse Zikrimizde Odur Diyorum ve Ara Verdiğim Medya Serüvenine Bıraktığım Yerden Devam Ediyorum.

Giriş Tarihi: 10 Temmuz 2017 Pazartesi 08:21
Artık Hiç Bir Şey Karanlıkta Kalmayacak!

Genç Magazinci Ertuğrul Kanık yazıyor ...

 

Bayağı bir zaman olmuş, aslında olmamış da insan biraz ara verince medya macerasına, ister istemez kendini var eden ve en önemlisi yıllarca zirvede icra ettiği mesleğine aynı hızla başlıyor olması farklı bir duygu. Zamanı gelmişti de geçiyordu bile.

Bu geçen süreçte çok şey yaşadık, çok şey gördük, çok insan tanıdık, çok badire atlattık, başımızdan belalısı da eksik olmadı, hayırlısı da. Sizin anlayacağınız insan bir şeylere ara verip farklı büyük işlere adım atınca türlü türlü şeylerin içinde buluyor kendini.

Neise konuyu uzatmıyorum ve diyorum ki;

Sözün kısası;

Medya kazan, biz köşe yazarları kepçe, kaynayan kazana uzun zaman sonra kepçeyi daldırma zamanı gelmişte geçiyordu derken, hızlı giden medya trenine atladık ve yolculuğumuza bıraktığımız durakta, farklı bir şekilde devam etme kararı aldık.

Bu geçen zamanda ben değiştim, ben çok şeyler öğrendim ve çok şeyler gördüm, şimdi o gördüklerimi o yaşadıklarımı ve tüm her şeyi sizinle paylaşmaya geldi sıra. Kuzey Kıbrıs’ta ve Türkiye’de tüm yaşanan olayları gerçek yönleriyle sizlerle paylaşırken, yazacağım her satırda ve her köşe yazısında yalandan uzak olacağımı da bilmenizi isterim.

Artık aranızda olduğuma göre, Hepimizin Hakkında Hayırlısı Diyorum Bayanlar – Baylar !

En son bıraktığım yazıda söylediğim gibi yine aynı şeyi söylüyorum vee

Artık Hiçbir Şey Karanlıkta Kalmayacak diyorum …

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık