Ana Sayfa Aydın Doğan'dan Ses Getirecek Açıklamalar

Aydın Doğan'dan Ses Getirecek Açıklamalar

Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan internette dolaşan ses kayıtları ile ilgili çıkan iddiaları kabul etmiyor. Aydın Doğan'dan ses getirecek açıklamalar. Aydın Doğan hukuki yollara başvuracak.

Giriş Tarihi: 19 Şubat 2014 Çarşamba 12:11
Aydın Doğan'dan Ses Getirecek Açıklamalar

Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan internette dolaşan ses kayıtları ile ilgili çıkan iddiaları kabul etmiyor. Aydın Doğan'dan ses getirecek açıklamalar. Aydın Doğan hukuki yollara başvuracak.

İnternet sitelerinde çıkan ses kayıtlarıyla ilgili açıklama yapan, Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan iddiaları reddetti. Hukuki yollara başvuracağını da belirten Aydın Doğan ses getirecek açıklamalarda bulundu. Aydın Doğan iddialara yanıt verdi

 

İnternet sitelerinde yer alan ses kayıtları iddialarına ilişkin konuşan Aydoğan Doğan, kendisine atfedilen ifadelere açıklık getirdi.


AYDIN DOĞAN'DAN SES KAYDI AÇIKLAMASI

Önemli açıklamalarda bulunan Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan şunları söyledi: Bugün yasadışı yollardan yapıldığı anlaşılan bir telefon dinlemesinin kayıtları internete düşmüştür. Bu kayıt Sayın Fethullah Gülen ile görsel medyadan bir yönetici arasında geçen bir telefon konuşmasına aittir. Bu görüşmede bana atfedilen bazı ifadeleri tam olarak hatırlamıyorum. Ancak bu ifadelerin benim üslubumu yansıtmadığını rahatlıkla söyleyebilirim. Bu görüşmeye dayanılarak yapılan gerçekdışı yayınlar hakkında hukuki yollara başvuracağımızı da belirtmek isterim.

SES KAYDI: 'Hocam, Aydın Doğan bize çalışıyor!'

Fethullah Gülen'in yeni ses kayıtları internete düştü... Skandal ifadelerin yer aldığı bir tape'de Aydın Doğan'ın, Gülen'e 'Hocaefendi' dediği ve hürmetler sunduğu görüldü. Gülen'i arayan müridin "Hocam, kendisi de damadı (Mehmet Ali Yalçındağ) da bize çalışıyor" ifadeleri ise dikkat çekiyor.

İnternete düşen ve Fethullah Gülen'e ait olduğu iddia edilen yeni ses kayıtlarında Aydın Doğan için, "Hocam kendisi de damadı da bize çalışıyor." mesajı verildi.

AYDIN DOĞAN'A GÖRE GERÇEK DEMOKRAT FETHULLAH GÜLEN!

İşte Gülen'e ait olduğu iddia edilen ses kaydının Aydın Doğan'la ilgili olan o bölümü:

F. GÜLEN: Efendim.

- Efendim müsaadenizle bir iki husus vardı. Arz edebilir miyim?

F. GÜLEN: Buyurun

- Bugün Aydın Bey’le yemek yedik efendim konuştuk. Öncelikle selam ve hürmetleri var zât-ı âlinize.

F.GÜLEN: Teşekkür ederim sağ olun.

- Beni dedi cemaatin yanında diye göstererek farklı bir noktaya getirmeye çalıştılar dedi. Ve dedi bir ara dedi ben onu o böyle söyleyince o Serhat’ın koordine ettiği adamlardır. Onlara gidiyorlar işte cemaatin aleyhinde yazı yazın diye baskı yapıyorlar ondan bahsettim bize de geldiler dedi. Hizmetin aleyhinde yazılar yazmak için dedi. Sonra onları anlattı. Şu anda gerçek olarak dedi demokratları Hoca Efendi temsil ediyor dedi. Bir tek Hoca Efendi var dedi. Bunlardan bahsetti.
Bir ara dedi hatta bende artık Başbakan’ın karşısına geçmeyi düşündüm aleyhte yazılar yazayım ne yaparsan yap hakkında bir yere varılamıyor dedi. Uzun uzun diğer konularda konuştuk efendim. Çok memnun oldu. Özellikle iki tane husus zatıalinizin ilgilendiği konular noktasında çok memnun oldu.

DOĞAN'IN DAMADI ''GÜLEN'İN ELLERİNDEN ÖPÜYORUM" DEMİŞ

Akşam üzeride damadı geldi. Onunla da bir buçuk saate yakın konuştuk. Onu biraz diğer taraf etkilemeye çalışıyordu. Bunlardan bahsedince o da biraz rahatlamış oldu. O da tekrar hocamın ellerinden öpüyorum dedi. O da akşam üzeri gitti efendim.

F.GÜLEN: Allah razı olsun. Mehmet Ali Bey’den (Yalçındağ) bahsettiniz değil mi?

- Evet efendim önce Aydın Bey’le öğlen ofisinde yemek yedik akşam da damadı.

F. GÜLEN: Ona nasıl, ona nasıl tesir ediyorlar?

(...)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık