Ana Sayfa Ayyıldızlı Tim ile Redhack kapıştı

Ayyıldızlı Tim ile Redhack kapıştı

Ayyıldızlı Tim isimli hacker grubu ile Redhack isimli grup arasında sanal mücadele yaşanıyor. Ayyıldızlı Tim, Ulusal Kanalı haclkledi ve Redhack'e "taraftarlarını koruyamıyorsun" mesajı verdi

Giriş Tarihi: 1 Temmuz 2013 Pazartesi 13:49
Ayyıldızlı Tim ile Redhack kapıştı

İstanbul'daki Gezi Parkı eylemlerinin neden olduğu ayrıştırma sanal alemde de kendini gösterdi. Gezi eylemlerine ve eylmecilerine destek veren Redhack isimli hacker grubunun kamu kurumları ile eylemlere destek vermeyenlere yönelik saldırıları başka bir hacker grubu tarafından karşılıksız bırakılmadı. Ayyıldızlı Tim isimli hacker grubu, Redhack'in destek verdiği Ulusal Kanal'ı hackledi. Ulusal Kanal'ın Redhack tarafından korunduğu şeklindeki iddialara göndermede bulunan Ayyıldızlı Tim, Ulusal Kanal'ı hackledikten sonra Twitter hesabı üzerinden şu mesajı paylaştı: Ooo beyler, önce hacki öğrenin de yardıma gidersiniz. Sizi lamer ddsocular sizi:)) Sizi gidi bizi bilmezler sizi:))

Ayyıldızlı Tim'in aynı saatlerde Redhack'in sitesini de hacklediği belirtiliyor.

Redhack, Gezi eylemlerinin başlamasından sonra çeşitli kamu kurumlarını, Ak Partili yöneticileri ve eyleme destek vermeyen bazı isimlerin sitelerini hacklemişti.


Ayyıldızlı Tim ile Redhack kapıştı

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık