Ana Sayfa Siyaset Aziz Yıldırım ortalığı karıştırdı

Aziz Yıldırım ortalığı karıştırdı

Fenerbahçe Futbol A.Ş Başkanı Aziz Yıldırım'ın Zekeriya Öz ve Mehmet Berk'e hakaret ettiği gerekçesiyle 4 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davanın 4. duruşması görüldü.

Giriş Tarihi: 2 Temmuz 2013 Salı 12:17
Aziz Yıldırım ortalığı karıştırdı

Aziz Yıldırım, "Sözleri söylerken amacım hakaret değildi. 'Ahlaksız' kelimesinin anlamı 'Ahlak kurallarına uymayan, dürüst davranmayan' demektir" dedi. Ayakta savunma yapan Yıldırım'a hakim Muharrem Ballı oturarak savunma yapabileceğini hatırlattı. Yıldırım "Yok efendim, alışkınız" yanıtını verdi.

Hakim ifade tutanağını bilgisayar ekranından görebilmesi için Yıldırım'ın avukatların yanında oturmasına izin verdi.

KAVGA ETMEYE Mİ GELDİNİZ?

Buna davacı avukatları karşı çıkınca hakim Ballı "Normal vatandaşları da oturtuyoruz" diyerek tepki gösterdi. Yıldırım da "Zekeriya Bey'le Mehmet Bey de oraya otursun" dedi.

Bunun üzerine avukatlar "Sanık buraya derken sanık sandalyesini kastetmiştir" dedi ve tartışma büyüdü. Hakim, "Kavga etmeye mi geldiniz avukat bey, söz almadan havaya zıplıyorsunuz" derken sonra bu yorum için özür dileyip "Enteresan bir duruşma yapıyoruz" ifadesini kullandı. 

Yıldırım'ın avukatları bir sonraki celsede Berk ve Öz'ün dinlenmesini talep ederken Aziz Yıldırım'ın "Onlar gelince ben de geleceğim" dediği duyuldu. Bu talep reddedilirken duruşma ertelendi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık