Ana Sayfa Dünya Baba kız parayı zimmetine geçirdiler

Baba kız parayı zimmetine geçirdiler

Sabri Tabakoğlu ile aynı işyerinde muhasebeci olarak çalışan kızı 30 yaşındaki Gamze Tabakoğlu, işyerine ait parayı zimmetlerine geçirdikleri iddiasıyla gözaltına alındı

Giriş Tarihi: 18 Ocak 2018 Perşembe 13:20
Baba kız parayı zimmetine geçirdiler
Hırsızlıkta baba- kız ortaklığı Sabri Tabakoğlu ile aynı işyerinde muhasebeci olarak çalışan kızı 30 yaşındaki Gamze Tabakoğlu, işyerine ait parayı zimmetlerine geçirdikleri iddiasıyla gözaltına alındı.  

Evrim Kamalı

Girne’de faaliyet gösteren Reşat Günhan İşletmeleri’nde tahsildar ve pazarlamacı olarak çalışan Sabri Tabakoğlu ile aynı işyerinde muhasebeci olarak çalışan kızı 30 yaşındaki Gamze Tabakoğlu, işyerine ait parayı zimmetlerine geçirdikleri iddiasıyla gözaltına alındı. Zanlılar hakkında başlatılan soruşturma kapsamında tutuklu kalmaları talebiyle dün Girne’de mahkemeye çıkarıldı.

Zanlılar hakkındaki soruşturmayı yürüten polis, Girne’de faaliyet gösteren Reşat Günhan İşletmelerinin Güzelyurt ayağında pazarlamacı ve tahsildar olarak çalışan zanlı Sabri Tabakoğlu’nun, 33 ayrı işyerinden tahsil ettiği 15 bin TL’yi, aynı işyerinde muhasebeci olarak çalışan kızı Gamze Tabakoğlu’na teslim ettiğini söyledi. Polis, baba kızın anlaşarak parayı Girne’deki şubeye vermeyip zimmetlerine geçirdiklerini açıkladı. Zanlıların şikayet üzerine gözaltına alındıklarını, haklarında soruşturma başlatıldığını kaydeden polis, 2 gün süreyle tutuklu kalmalarını talep etti.

Talebi değerlendiren mahkeme zanlılar hakkında 2 gün tutukluluk emri verdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

KOSTA RİKA'DA 6,1 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık