Ana Sayfa Dünya Babasının işi bozulmasın diye kızı susuyor

Babasının işi bozulmasın diye kızı susuyor

Ayhan Bermek, bir dönem Fetullahçı simaların iş dünyasındaki önde gelen isimlerinden biriydi.Ama kızı Babasının işi bozulmasın diye sessizliğe büründü.

Giriş Tarihi: 23 Ağustos 2017 Çarşamba 18:23
Babasının işi bozulmasın diye kızı susuyor
Başoğlu rezaletinin bir ucu Fetullahçı babaya dokunuyor

Murat Başoğlu'nun yeğeniyle görüntülenmesinin ardından, eşi sessizliğe büründü. Sessizliğin amacı FETÖ'cü babasını korumak.

Başoğlu rezaletinin bir ucu Fetullahçı babaya dokunuyor

Ayhan Bermek, bir dönem Fetullahçı simaların iş dünyasındaki önde gelen isimlerinden biriydi.

17 Aralık sonrası FETÖ'nün kanalı Bugün TV'ye, kendisi gibi Gülen'e yakınlığıyla bilinen İhsan Kalkavan'la birlikte çıkmış ve o dönem başbakanolan Recep Tayyip Erdoğan'ı tehdit etmiş ve 'Hizmeti dağıtamazsınız, siz kimsiniz?' şeklinde sözler sarf etmişti.

O gün bugündür hakkında haber dahi çıkmayan Bermek, son olarak Başoğlu ailesinde yaşanan 'amca-yeğen rezaletiyle' hatırlandı.FETÖ'cü baba Ayhan Bermek'ten, BUGÜN TV'de Erdoğan'a tehdit (solda)

BABASININ İŞLERİ BOZULMASIN DİYE, KIZI SUSUYOR

Öz yeğeniyle teknede ilişkiye giren Murat Başoğlu'nun eşi Hande Bermek, Fetullahçı Ayhan Bermek'in kızı. Olayın ortaya çıkmasıyla birlikte aileden hemen herkes medya aracılığıyla sesini duyurmuşken, babı-kız sessizliğe gömüldü. Sessizliğin nedeni, ailenin birliği için gibi gözükse de gerçek başka, çünkü babası Fetullahçı örgütün üst düzey isimlerinden biri. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

Kürtlerin elinde israil bayrağı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık