Ana Sayfa Gündem Bağımsız Cumhurbaşkanı adayı Özersay'dan tüm adaylara mektup!

Bağımsız Cumhurbaşkanı adayı Özersay'dan tüm adaylara mektup!

Bağımsız Cumhurbaşkanı adayı Kudret Özersay, Cumhurbaşkanlığı seçimine katılacağını açıklayan diğer adaylara birer mektup göndererek tüm adayları bir televizyon programı ya da halka açık bir panelde biraraya gelmeye davet etti.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2015 Pazartesi 12:00
Bağımsız Cumhurbaşkanı adayı Özersay'dan tüm adaylara mektup!

Kudret Özersay, her adayın kendi projesini açıklayıp soruları yanıtlayacağı bu türden bir programın ya da panelin vatandaşların daha sağlıklı karar vermelerine yardımcı olacağına inandığını belirtti.

Cumhurbaşkanlığı seçimleri bağlamında geçtiğimiz ay yaptığı basın toplantısında diğer tüm adaylarla birlikte bir araya gelip herkesin kendi projelerini vatandaş ile paylaşması ve seçmene adaylar arasında daha sağlıklı bir karşılaştırma yapma imkanı verilmesi çağrısı yapmış olan Kudret Özersay, bu çağrısını resmiyete dökerek Cumhurbaşkanlığına aday olacağını açıklayan diğer isimlere birer mektup gönderdi ve davette bulundu. Bu çağrısını sonradan da bazı televizyon programlarında tekrar eden Özersay, ülkede Halk iradesinin bu türden yöntemlerle sandığa daha iyi yansıyacağını düşündüğünü vurguladı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık