Ana Sayfa Yurt Bakan Atun, Gazimağusa Küçük Sanayi Sitesi’ni gezdi

Bakan Atun, Gazimağusa Küçük Sanayi Sitesi’ni gezdi

Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun, bürokratlarından oluşan ekibiyle birlikte Gazimağusa Küçük Sanayi Sitesi’nde incelemelerde bulundu.

Giriş Tarihi: 2 Aralık 2012 Pazar 18:53
Bakan Atun, Gazimağusa Küçük Sanayi Sitesi’ni gezdi

Bakanlık Basın Bölümü’nden verilen bilgiye göre Atun, Küçük Sanayi Sitesi’nin altyapı sorunları ile ilgili Sanayi Dairesi yetkililerinden bilgi alarak bölgede bakanlık tarafından yapımı tamamlanan asfaltlama çalışmalarını da denetledi.


Atun, incelemeleri sırasında yeni uygulamaya konulan faiz destekli krediler konusunda da bölgedeki işyeri sahiplerinin sorularını yanıtladı.


Atun, konuyla ilgili açıklamasında, göreve geldikleri günden itibaren sanayi bölgeleri üzerinde hassasiyetle durduklarını belirterek, ülkedeki tüm sanayi bölgelerinin mevcut altyapı sorunlarını çözme adına imkanlar dahilinde gayret gösterdiklerini söyledi.


Sanayi bölgelerinde işyeri bulunan vatandaşa daha iyi hizmet götürmenin onları üretim adına teşvik edeceğine inandıklarını ifade eden Atun, bundan sonra yapılacak olan sanayi bölgelerinde de çağın şartlarına uyumlu modern altyapı hizmetleri sağlamak için çalışmalar yaptıklarını kaydetti.


Bakan Sunat Atun’un incelemeleri sırasında Bakanlık Müdürü Halil Talaykurt, Özel Kalem Müdürü Koralp Şerifoğlu ve Sanayi Dairesi’nden mühendis ile çalışanlar da hazır bulundu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık