Ana Sayfa Dünya Bakırköy belediyesinde yıkımlı ölüm

Bakırköy belediyesinde yıkımlı ölüm

Bakırköy Belediyesi tarafından yapılan ve büyük tartışmalara yol açan Bakırköy Spor Vakfı Sosyal Tesisleri yıkımında bir işçi kafasına demir çarpmasıyla hayatını kaybetti.

Giriş Tarihi: 11 Aralık 2017 Pazartesi 13:00
Bakırköy belediyesinde yıkımlı ölüm
CHP'li Başkan vatandaşın üzerine yürüdü

Bakırköy Belediyesi tarafından yapılan ve büyük tartışmalara yol açan Bakırköy Spor Vakfı Sosyal Tesisleri yıkımında bir işçi kafasına demir çarpmasıyla hayatını kaybetti. Vatandaşlar işçinin Bakırköy Belediyesi tarafından tedbir almadan yıkım yaptığı gerekçesiyle hayatını kaybettiğini iddia ederek, Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’na tepki gösterdi. Zabıtalar tepki gösteren vatandaşa yumrukla saldırıp dayak atarken, Bakırköy Belediye Başkanı Kerimoğlu da vatandaşa "Gel buraya gününü göstereyim" diyerek tehdit etti

 

Bakırköy Belediyesi uzun yıllardır hizmet veren BakırköySpor Vakfı Sosyal tesislerini yıkım kararı almış ve tartışmalarla birlikte yıkım başlamıştı. Bugün yıkım sırasında bir işçinin kafasına demir çarpması sonucu işçi hayatını kaybetti. Olay yerine çok sayıda polis ve ambulans geldi. İşçinin hayatını kaybetmesinin ardından Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu da olay yerine geldi. Bu sırada vatandaşlar işçinin hayatını kaybetmesine belediyenin tedbirsiz yıkımının neden olduğunu söyledi.

Vatandaşlardan biri Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu'na tepki gösterdi. Bu sırada zabıtalar vatandaşa yumrukla saldırdı. Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu da vatandaşın üzerine yürüdü. Zabıtalar araya girerek Bakırköy Belediye Başkanı Kerimoğlu'nu sakinleştirmeye çalıştı. Bunun üzerine Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, vatandaşı, 'Gel buraya gününü göstereyim' diye tehdit etti. 


 
TEHDiT EDİLEN VATANDAŞ KONUŞTU

Olay yerinde Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nun tehdit ettiği ve zabıtalar tarafından darp edilen vatandaşlar, olay anını anlattı. 

Darp edilen vatandaşlar başkan ve korumalarının kendilerine saldırdığını söyleyerek, "Bu işçinin ölümünden Bülent Kerimoğlu sorumlu" dedi. 

Darp edilen vatandaşlardan, Yunus Cici şikayet için darp raporu da alacağını belirterek, “Başkan ve korumaları darp etti. Yıllardır biz buradayız. Kendileri sabah itibariyle baktık kendi işçileri elemanlarıydı. Burada bir ölüm gerçekleşti. Biz de üzüldük. Onun üzerine kendisine dedik ki bu senin eserin başkan. Onun üstüne bize saldırdılar. Başkan ve başkanın korumaları bizlere saldırdı” dedi.YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

YUNANİSTAN DIŞİŞLERİ BAKANI KOCİAS İSTİFA ETTİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık