Ana Sayfa Yurt Bana sahip çıkın

Bana sahip çıkın

Bana sahip çıkınYaşadığı psikolojik sorunlar ve sinir bozukluğu nedeniyle kendi canına dahi kıymak isteyen 18 yaşındaki Mavideniz, devlete seslendi:

Giriş Tarihi: 30 Ekim 2012 Salı 12:05
Bana sahip çıkın

Mağusa’daki bir bet salonunda bir süre önce boğazını keserek intihara teşebbüs eden 18 yaşındaki Mehmet Mavideniz, yaşadığı psikolojik sorunlardan kurtulmak için devletten yardım istiyor. Birçok kez farklı suçlardan tutuklanan ve cezaevinde yatan Mavideniz, sinir bozukluğu olduğunu ve kendini kaybettiği zamanda karşısındaki insanlara zarar verdiğini söyledi.


Mavideniz, bugüne kadar çalıştığı üç farklı işyerinde ustalarıyla kavga ettiğini, onlara zarar verdiğini ifade ederek “Ben artık iyileşmek istiyorum. Devlet beni tedavi etsin, topluma kazandırsın. Ben kötü biri değilim. Sinir bozukluğu yaşadığım için sürekli kavga ediyorum, kendime zarar veriyorum” dedi. Defalarca intihara teşebbüs ettiğini belirten Mavideniz, ailesinin kendisine destek olmaya çalıştığını ancak yaşadığı psikolojik sorunlar nedeniyle bu yardımları kabul edemediğini söyledi. Mavideniz, suç dosyasının kabarık olmasından dolayı kimsenin kendisine iş vermediğini belirterek “Ben tedavi olup iyi bir işe girmek çalışmak istiyorum. Bana sahip çıkın” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık