Ana Sayfa Spor Banko kuponlar nasıl yapılır?

Banko kuponlar nasıl yapılır?

İddaa’yı yeni oynamak isteyen kişiler iddaa bayilerine gittiklerinde kuponun nasıl doldurulacağını genelde bilmezler. Aslında çok basit olan bu sistem birçok kişiye karışık gelmektedir. Üzerinde kısaltma olarak kullanılan terimler, bir sürü rakamlar, alt kısımda sisteminin olması vs. karışık gibi görülse de dediğimiz gibi çok basittir.

Giriş Tarihi: 19 Haziran 2017 Pazartesi 16:33
Banko kuponlar nasıl yapılır?

Bu yazımızı okuduğunuzda tam olarak nasıl olduğunu çok iyi anlayacak ve hiç karıştırmadan kupon yapabileceksiniz. İddaa banko kuponlar nasıl doldurulur sorusuna cevap arıyorsanız eğer dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. Öncelikle size aşağıda 4 adet maşı ve kodlarını belirtelim. Maçlar örnek olarak verilmektedir.

  • Fenerbahçe – Sivasspor ( 506 )
  • Galatasaray – İstanbul Başakşehir ( 507 )
  • Beşiktaş – Monaco ( 509 )
  • Trabzonspor – Real Madrid (510 )

Yukarıda belirtilen maçların hemen yanında belirttiğimiz sayılar o maçların kodlarıdır. Elinize aldığınız iddaa kuponunun ilk sütunu üzerinden gidelim. Sütunda rakamları göreceksiniz. Sırasıyla aşağıya doğru 506 numarasını işaretleyerek belli etmeniz gerekiyor. Bu sayede ilk maçımız olan 506 kodlu maçı kupona işaretlediniz. Sonrasında ise kodladığınız alanın yan tarafında İY, MS, A,Ü,B,+7,ÇŞ gibi bahis seçenekleri olacaktır. O kısaltmalar üzerinden sonucun ne olacağını tahmin ederek işaretlemeniz gerekiyor. Ancak dikkat edilmesi gereken bir nokta var! İşaretleyeceğiniz maçın iddaa bülten tarafında MBS şeklinde bir ibare göreceksiniz. MBS yanında rakamlar olur. Örneğin; MBS3 yani bu demek oluyor ki; bu maçı kuponda seçerseniz yanına 2 maç daha eklemeniz gerekiyor. Buna göre kuponda bulundurmanız gereken maç sayısıdır. Banko maçlar seçmeniz gerekmektedir.

Kupondaki Sistem ve Misli Alanları Ne Demek? Kuponda hangi maçların olacağı seçtiniz, tahminlerinizi belirttiniz sıra alt kısımda sistem ya da misli bölümünü göreceksiniz. Sistem şudur; Diyelim ki toplamda 5 maç yaptınız. 3 maçın tutacağına adınız gibi eminsiniz. Ancak 2 maçınızın tutma ihtimalini gözünüzde kestiremediniz. Sistemden 3 seçerseniz o ilk maçınız tutarsa, geriye kalan 2 maç yatsa dahi para kazanmış olacaksınız. Bu sistem konusu kuponunuzun fiyatını yükseltir. Misli ise, diyelim ki 3 maç seçtiniz toplam oranları 5,0 olsun. Kazancınız 3 TL üzerinden birim hesabı yapılırsa 15 TL kazanacaksınız anlamına gelir. Eğer 50 TL misli seçerseniz 50 TL ödememe yaparsınız maçlarınız tutarsa 250 TL alırsınız. Her gün banko kuponlar ve iddaa tahminleri veren gununkuponu2.com'u takip edin.. İddaa'da kazanmak için size tek adres yeterlidir.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık