Ana Sayfa Astroloji Başak burcu ve yükseleni başak olanlar

Başak burcu ve yükseleni başak olanlar

Temiz, düzenli, disiplinli Başaklar. İçinizden çok az çabayla, isteklerini elde edenleriniz oldu. Yeni arkadaşlar tanıdınız arkadaşlarınızdan destek gördünüz. Arkadaşlarınıza destek oldunuz.

Giriş Tarihi: 16 Mart 2014 Pazar 20:41
Başak burcu ve yükseleni başak olanlar

Hayata bakış açınız daha gerçekçi olacak. İradeli disiplinli ve gerçekçi olmanız, hayallerinizi gerçeğe döndürecek. Ebeveynleriniz maddiyatla ilgili bir konudan zorluk ve sıkıntılar yaşıyorlar. Hukuksal destekle, bu zorluklardan kurtulacaklar. Yakınlarınızdan biri taşınmaz mala sahip olacak. Sizde sevineceksiniz. 2014 Temmuz ayından sonra, iç aydınlığa önem vereceksiniz.  İlahi duygularınız artacak, kalbinizden, ruhunuzdan hikmet pınarları akacak. Maddi manevi acılardan kurtulacaksınız. Hastanız varsa iyileşecek. Özgürlüğü kısıtlanmış bir yakınınız varsa, özgürlüğüne kavuşacak. Tıbbi mesleği olanlar, güzel sanatlarla ilgilenenler, araştırmacı,  turizmci, şair ve yazar olanlar; mesleğinizde büyük bir başarı elde edeceksiniz.  Yaptığınız işlerle kendinizi tanıtacaksınız. Sevgi ve saygı göreceksiniz. Maddi varlığa kavuşacaksınız.

Saygı gördünüz saygı gösterdiniz. Hisleriniz ve sezgileriniz güçlendi. Temmuz ayından sonra, maddi manevi hastalığı olanlar iyileşecek ve sağlığınıza kavuşacaksınız. Şefkat duygularınız, sevecenliğiniz ve yardım severliğiniz artacak.

2014 yılında yaşayabileceğiniz sıkıntılar

Önem verdiğiniz sevdiklerinize karşı; daha saygılı, daha sevecen, ve daha anlayışlı olun. Sizi sevenleri kırıcı sözlerle yaralamayın. Mart Mayıs ayları arası olan zaman dilimi içinde, para sıkıntıları aile içi tartışmalar ve soğukluklar yaşayabilir trafikte sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Dikkatsizce harcamalarınız maddi zorluklar yaratabilir. Araba veya motorlu her hangi bir araç almak isterseniz, almak istediğiniz bir aracı dikkatli bir şekilde gözden geçiriniz. Güçlü cinsel arzular hissetmeniz, sizi tehlikeli ilişkilere itebilir. Evli olanlar; yalan yanlış haberler, iletişim bozukluğu ve etki altında kalmanız eşinizle aranızda soğukluk, zorluk ve hayal kırıklığına sebep olabilir. İçinizden bazı kişiler etki altında kalabilir ve evlilik dışı bir ilişki gerçekleştirebilirsiniz.  İlişkinin etkisiyle eşinize soğuk davranıp, sorunlar yaşatabilirsiniz. Bir evin içinde iki yabancıya dönüşebilirsiniz. Nisan ayında yine stresli bir dönem geçireceksiniz. Bu stresin nedeni yine sizsiniz. Ask konusunda biraz sıkıntılı bir dönem içine gireceksiniz. Sevgilisiyle ayrılacak olanlar olacağı gibi, eski sevgilisiyle yine bir araya gelecek olanlar olacak. Önceden yaşadığınız sorunlar yine tekrarlanabilir. Sorunlarla çarpışacağınıza sorunları kökten iyi bir şekilde çözeceksiniz.

 

Astrolog

Şifa AVCIN

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık