Ana Sayfa Dünya Başbakan danışmanı ile demirci belediyesi birlikte konferans yaptılar

Başbakan danışmanı ile demirci belediyesi birlikte konferans yaptılar

Başbakan danışmanı Metin ÖZÇERİ “Temel İnsan Hakları” konusunda öğrencilerle bir söyleşi gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 23 Mart 2018 Cuma 17:20
Başbakan danışmanı ile demirci belediyesi birlikte konferans yaptılar

21 Mart Çarşamba günü Demirci Meslek Yüksekokulu konferans salonunda Başbakan danışmanı Metin ÖZÇERİ “Temel İnsan Hakları” konusunda öğrencilerle bir söyleşi gerçekleştirdi. Demirci Meslek Yüksekokulu ve Demirci Belediyesi işbirliği ile gerçekleştirilen söyleşiye Demirci  MYO müdürü Dr. Öğretim üyesi İsmail TAŞLI, Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Mehmet EVRENSEL ve Öğr. Gör. Güldeniz KARADAĞ, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.

Söyleşide sadece bugüne özgü değil, bizim medeniyetimizde, bütün anayasalarda var olan can, mal, akıl, nesil ve din emniyetinin, varlığını hep muhafaza ettiğini ve bunların tesis edilmesi ve korunması konusunda gayret sarf edildiğini söyledi. Bugün özellikle bölgemizde yaşanan kaotik durumun bu hakların bizim için ne kadar önemli olduğunu gösterdiğini belirtti. Türkiye’nin bölgede bu hakların yeniden tesisi konusunda diğer emperyal güçlerden farklı olarak öncü rol üstlendiğini belirten Özçeri, Yüksekokul öğrencilerimizin vatanımıza, milletimize, ailesine ve çevresine daha faydalı olabilmesinin ve temel hakları bilmesinin önemini vurgulayarak söyleşiyi tamamladı. 

 Söyleşi sonunda Demirci MYO Müdürü Dr. Öğretim üyesi İsmail TAŞLI, Başbakan danışmanı Metin ÖZÇERİ’ ye teşekkür ederek çiçek ve hediye takdim etti.HABER EMİN YAPAR/KIBRIS

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık