Ana Sayfa Gündem Başmüzakereci Kudret Özersay da KKTCELL'in mağduru oldu!

Başmüzakereci Kudret Özersay da KKTCELL'in mağduru oldu!

Tepki çeken uygulamanın mağdurlarından birisi de Başmüzakereci Kudret Özersay’dı. Özersay, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada böyle bir uygulamayla abonelerini zor durumda bırakan KKTCELL’i sert bir dille eleştirdi.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2015 Pazartesi 12:00
Başmüzakereci Kudret Özersay da KKTCELL'in mağduru oldu!

İşte Özersay’ın o eleştirisi:

Cep telefonu şirketim diyor ki: "2014 yılına ait faturalanmamış yurtdışı kullanımlarınız GERİYE DÖNÜK olarak Temmuz ayı faturanıza dahil edilmiştir."

E iyi de be kardeşim;

- Bana daha önce gelen faturalarda "Filan ay faturanızın ÖDENMEMİŞ tutarı şu kadardır..." diyordunuz. Şimdi geriye dönük bir ödenmemiş daha mı çıkardınız?

- Ben her ay borcumu düzenli öderken, "Demek ki ortalama bu şekilde konuşursam borcum şu kadar olur" diye hesaplama yaparken demek ki bütünen yanılmış, yanıltılmışım

- Şimdi birden bire geçtiğimiz ayların yurtdışı kullanımları da bunlardır, onları yeni tespit ettik diye karşımıza çıktınız, biz hesabımızı ona göre yapmadık ki!

Yoksa işin sırrı, bu numarayı alırken bize imzalattığınız o bit kadar yazılarla dolu çarşaf çarşaf sözleşmede mi gizli yine? İçimiz karardı...

Bir çok kullanıcısı tarafından tepki gören bu uygulamayla ilgili KKTCELL’in herhangi bir açıklaması yapması beklenirken, bu uygulamanın iptal edilip, edilmeyeceği de bir çok kişi tarafından merak konusu.

gündem kıbrıs

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık