Ana Sayfa Gündem Bayram Paketi

Bayram Paketi

Kuzey Kıbrıs Turkcell, Kurban Bayramı öncesinde, tüm müşterilerinin bayramı sevdikleri ile paylaşabilmeleri için ‘Bayram Paketi’ni açıkladı.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2015 Pazartesi 12:00
Bayram Paketi

Türkiye dahil uluslararası tüm yönlere 50 dakika ve her yöne 500 SMS faydasının 18 TL’ye sunulacağını duyuran Kuzey Kıbrıs Turkcell, “Tüm özel günlerde olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da müşterilerimizin yanında olmak istedik” görüşüne yer verdi.

‘Bireysel’ ya da ‘kurumsal’ faturalı ve faturasız tüm Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterileri BAYRAM paketinden faydalanabilecek. 

Faturasız müşteriler BAYRAM yazıp 2944’e, faturalı müşteriler ise BAYRAM yazıp 2988’e SMS attığında 18 TL’ye Kuzey Kıbrıs’ta yapacakları kullanımlarda geçerli Türkiye ve tüm uluslararası yönlere 50 dakika ve her yöne 500 SMS alabilecek.

‘Sevdiklerinizi unutmayınız’

Kuzey Kıbrıs Turkcell’den yapılan açıklamada, bayramların, hem akrabaların hem de dostların yeniden kucaklaşması anlamındaki önemine dikkat çekilerek, “Bayram döneminde herkesin, uzun süredir görüşemediği sevdikleriyle gönül rahatlığıyla hasret gidermelerini istiyoruz” dendi.

Kuzey Kıbrıs Turkcell açıklamasında, Kurban Bayramı’nın ülkeye ve tüm insanlığa huzur, mutluluk ve güzellikler getirmesi dileği de paylaşıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık