Ana Sayfa Gündem "BELEDİYE ARAZİMİZİ MAHVETTİ"

"BELEDİYE ARAZİMİZİ MAHVETTİ"

Zübeyde Sadrazam, kendilerine ait olan arazinin, Lapta Belediyesi tarafından tahrip edildiğini ve aynı zamanda bölgede çöp transfer yeri olarak kullanılan bölgenin adeta çevre katliamına dönüştüğünü söyledi.

Giriş Tarihi: 7 Ağustos 2018 Salı 08:17

Tepebaşı sakinlerinden Zübeyde Sadrazam, kendilerine ait olan arazinin, Lapta Belediyesi tarafından tahrip edildiğini ve aynı zamanda bölgede çöp transfer yeri olarak kullanılan bölgenin adeta çevre katliamına dönüştüğünü söyledi.

Rabia Sadrazam Lapta Belediyesi’ni suçladı ve şunları belirtti:
Tepebaşı kumlar bölgesinde bulunan ormanlık arazi ve nadaslanmış tarlamızın içine çukur kazdılar. Ve bu bölgeye dökülen çöpler nedeniyle tarlada durulmamaktadır. Lapta Belediyesi yaptığımız ihbarlar sonucunda, çöpler geriye itilerek tarlamız belediyenin iş araçları tarafından kasti hasara uğratılmıştır. Ayrıca çöplerin kokusundan tarlamızda durmak mümkün değildir.


Bu konuda köy muhtarımıza ve polise, belediyenin burayı çöplüğe çevirdiğine ilişkin yaptığımız ihbarlar da aynen bu yöndedir. Bugüne kadar hiçbir sonuç alamadık. Bu da yetmezmiş gibi her geçen gün tarlamız hasara uğratılmaktadır.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

RAFET EL ROMAN CLİP ÇALIŞMALARINI LES AMBASSADEURS OTEL’DE YÜRÜTÜYOR (VİDEO GÖRÜNTÜ)

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık