Ana Sayfa Yurt BES kasasındaki 1 milyon 650 bin TL sıkıntı oldu

BES kasasındaki 1 milyon 650 bin TL sıkıntı oldu

Çeşitli internet sitelerinin iddia ettiği habere göre; işbaşı yapmama eyleminde olan Belediye Emekçileri Sendikası’nın (BES) kasasında 1 milyon 650 bin TL olduğu yönünde.Söz konusu iddiaya yönelik BES Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yalınkaya, Kıbrıs Postası’na konuştu.

Giriş Tarihi: 4 Aralık 2012 Salı 19:18
BES kasasındaki 1 milyon 650 bin TL sıkıntı oldu

Kıbrıs Postası – Burcu Akkaya


Çeşitli internet sitelerinin iddia ettiği  habere göre; işbaşı yapmama eyleminde olan Belediye Emekçileri Sendikası’nın (BES) kasasında 1 milyon 650 bin TL olduğu yönünde.

 

Yine aynı haberde işbaşı yapmama eyleminde olan BES’in neden üyelerine bu bütçeden faydalandırılmadığı yönünde.

 

Söz konusu iddiaya yönelik BES Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yalınkaya, Kıbrıs Postası’na konuştu.

 

“HÜKÜMET VE YANLILARIN SİYASİ OYUNLARI”


Sendikanın parasından yönetimin sorumluluğunda olduğunun altını çizen Yalınkaya, bu paranın olup olmaması sadece sendikayı ilgilendireceğini söyledi.

 

Yalınkaya, “Bunlar hükümet ve yanlılarının oyunlarıdır. Boşuna uğraşmasınlar. Çalışanlar haklarını almadan işbaşı yapmayacaktır. Başkan ve meclis üyelerinin istifa etmesi gerekir. Kime ne sendikanın parasından. Biz bu siyasi oyunlara gelmeyeceğiz. Son bir haftadır BES üzerine siyasi oyunlar oynanıyor. Aramıza pravakatör sokulmaya çalışılıyor. İstediklerini yapsınlar. Çalışanlar maaşlarını almadan, sosyal hakları yatırılmadan işbaşı yapmayacak” dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık