Ana Sayfa Dünya Bu kadar da türk düşmanlığı olmaz chp'liler avrupa yollarında

Bu kadar da türk düşmanlığı olmaz chp'liler avrupa yollarında

Türkiye'nin ve Doğduğu Manisa'nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 95'inci yıl dönümünde Manisa CHP Milletvekili Düşmanlarımızla İş birliği yapıp Türkiye'yi Avrupa'ya şikayet ediyorlar.Birde Biz Atatürkçüyüz diyorlar.

Giriş Tarihi: 8 Eylül 2017 Cuma 23:14
Bu kadar da türk düşmanlığı olmaz chp'liler avrupa yollarında
CHP'den şikayet turu

Cumhuriyet Halk Partisi, Türkiye'yi şikayet için Avrupa yollarına düştü. Türk vatandaşlarıyla buluşmak isteyen AK Partili siyasetçilere izin vermeyen Almanya ve Avusturya, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'e kucak açtı..

CHP'den şikayet turu

Sadece adında halk adı geçen fakat halktan uzak parti CHP, Türk milletinden tokadı yedikçe Avrupa'ya şikayet yarışına girdi. Almanya'da Türkiye düşmanı SDP'nin genel merkezinde Cumhurbaşkanlığı seçimlerini konuşacak olan CHP'li Özel ardından soluğu Avusturya'da alacak. CHP, Avusturya'nın hükümet ortağı SPÖ ile 10 Eylül'de toplantı düzenleyecek. CHP AvusturyaBirliği, Özgür Özel'in toplantıya katılacağını duyurdu.

CHP'DEN TÜRKİYE DÜŞMANLARIYLA İŞ BİRLİĞİ

CHP, iç siyasette köşeye sıkıştıkça ve girdiği her seçimi kaybettikçe kendini Avrupa'ya pazarlamaya çalışıyor. Avrupa'da Türkiye aleyhinde konuşmalar yaparak, kendilerine yer edinmeye çalışan CHP'li siyasetçilerin tutumu 'yeni planlar için Avrupa'dan akıl alıyorlar' yorumlarına neden oldu..

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık