Ana Sayfa Dünya Bu onur Türk milletinindir

Bu onur Türk milletinindir

Uyuşturucu Baronlarının başını öldüren Ülkücü Mahkum Burak Döner hakkında bazı Sol Görüşlü Haber siteleri ve Gazeteler Ülkücü Burak Döner Hakkında Askerlerin Burak Döner için yaptığı Video Görüntülerine Hem Türk Silahlı Kuvvetlerine hemde Şu anda Şırnak Cezaevinde Bulunan Ülkücü Burak Döner hakkında karalama kampanyaları başlattılar.

Giriş Tarihi: 30 Mart 2018 Cuma 20:09
Bu onur Türk milletinindir

"Ardından 40 köpek havlatmayan kurt,kurt değildir"

Uyuşturucu Baronlarının başını öldüren Ülkücü Mahkum Burak Döner hakkında bazı Sol Görüşlü Haber siteleri ve  Gazeteler Ülkücü Burak Döner Hakkında Askerlerin Burak Döner için yaptığı Video Görüntülerine Hem Türk Silahlı Kuvvetlerine hemde Şu anda Şırnak Cezaevinde Bulunan Ülkücü Burak Döner hakkında karalama kampanyaları başlattılar.

Afrin'deki Büyük Zaferimizi kabullenemeyen FETÖ/PKK ve Manşetli yayın grupları TSK'nın Burak Döner'li Videosunu bir türlü hazmedemediler.

Şırnak Cezaevinde Bulunan Ülkücü Burak Döner Kendi İçeride olduğu için Kardeşlerine talimat verip İstanbul Zeytinburnu'nda Uyuşturucu ile Mücadeleye Devam edip Pankart astılar.Yüzlerce Burak Döner Sevdalısı Zeytinburnu'nda birleşti ve Uyuşturucuya hayır dedi.

Bugünlerde Bazı Sol Görüşlü Haber siteleri TSK'nın Afrin'de yapmış olduğu Büyük zaferi kutlamalarını tepki gösterdiler.Geçen Günlerde yatmış olduğu Cezaevinde FETÖ/PKK'lılar tarafından yemeğine zehir atılan Burak Döner Adalet Bakanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a beni öldürmeye çalışıyorlar diye haber vermişti.

Tek amacı Uyuşturucu ile Mücadele eden Burak Döner Gençleri Zehirleyen bu Zehir Mafyalarına savaş açtı.Sık sık Basın'da Haber konusu olan Uyuşturucu Haberleri İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yuda Çileden Çıkardı.Uyuşturucu Bağımlısı olan Bir Çocuğun uyuşturucu Almak İçin Anne ve Babasını dövdüğü Haberi Bakan Soylu Tarafından sert tepkilere neden olmuştu mutlaka bu uyuşturucunun önü kesilecek diyen Soylu Bütün Emniyeti uyardı.

ÖZEL HABER/METİN DURMAZ

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık