Ana Sayfa Gündem Bu yılki tema 'Kıbrıs’ta Çocuk Olmak'

Bu yılki tema 'Kıbrıs’ta Çocuk Olmak'

Telsim ile FODER, yetişkinlere yönelik 3. fotoğraf yarışması düzenliyor.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2015 Pazartesi 12:00
Bu yılki tema 'Kıbrıs’ta Çocuk Olmak'

Telsim ve Kıbrıs Türk Fotoğraf Derneği'nin (FODER) işbirliğinde iki yıldır yetişkinlere yönelik düzenlenen "Benim Kıbrısım" temalı fotoğraf yarışmasının üçüncüsü, bu yıl “Kıbrıs’ta Çocuk Olmak” konusu ile düzenleniyor.
Kuzey Kıbrıs Telsim’den verilen bilgiye göre, Kıbrıs Türk fotoğraf sanatının yaygınlaşmasını ve gelişmesini sağlamak, fotoğraf çalışmalarını desteklemek amacıyla düzenlenen yarışmaya 17 yaş ve üzerindeki bireyler katılabilecek.
Kıbrıs’ta çocuğun toplumdaki yerini, önemini, değerini ve etkisini simgeleyen fotoğraf karelerinin yer alacağı yarışma hakkında bilgi vermek üzere Telsim Genel Müdürlüğü'nde bir basın toplantısı yapıldı.
Toplantıya, Telsim Genel Müdürü Rasim Karas, FODER Başkanı Mehmet Gökyiğit, FODER Yönetim Kurulu Üyesi Ramadan Gümüşok ve Telsim Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Tanpınar katıldı.
Telsim Genel Müdürü Rasim Karas, “Amacımız sadece çocuklarla ilgili güzel kareleri yakalamak değil, fotoğrafçıların içindeki çocuk ruhunu da ortaya çıkarmaktır” dedi.
Karas, fotoğrafları yarışma sonrasında 1 Aralık’ta düzenleyecekleri sergi ile ülkedeki sanatseverlerle buluşturmayı planladıklarını açıkladı.
Yarışmada, birinci gelen yarışmacıya, Nikon 7100 18-105 mm, ikinciye, Nikon 5200 18-55 mm ve üçüncüye ise Nikon 3200 18-55 mm Fotoğraf makinesi ödül olarak verilecek.
Yarışmada ayrıca bir de Telsim Özel Ödülü verilecek ve ödülü iPhone 5S olacak.
Jüri derecelendirme yapmaksızın 3 fotoğrafa da Mansiyon ödülü verecek. Mansiyon ödülü Vodafone Smart Tab II (7inç) ve 1 aylık 5GB internet paketi olacak. Ayrıca tüm sergileme alan yarışmacılara 1 aylık 3GB kotalı internet paketi hediye edilecek.
Yarışmanın katılım şartnamesi www.kktctelsim.com veya www.kktcfoder.com adresinden indirilebilecek.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık