Ana Sayfa Dünya Buda vampir doktor hemşirenin bacağını ısırdı

Buda vampir doktor hemşirenin bacağını ısırdı

Uşak merkezde görev yaptığı aile sağlığı merkezinin bu sabah camlarını kıran ve öncesinde ise bir hemşirenin bacağını ısıran, diğer hemşirelere saf alkol püskürten ve bir meslektaşını darp ettiği iddia edilen aile hekimi A.İ.A. açığa alındı.Böyle Doktor görülmedi.

Giriş Tarihi: 7 Haziran 2017 Çarşamba 23:47
Buda vampir doktor hemşirenin bacağını ısırdı

Hemşireyi ısıran doktor açığa alındı Uşak Kemalöz Aile Sağlığı Merkezi’nde çalışma arkadaşları ile sorun yaşayan ve sağlık ocağının camlarını kıran aile hekimi Sağlık Bakanlığı tarafından açığa alındı. Hemşireyi ısıran doktor açığa alındı Uşak merkezde görev yaptığı aile sağlığı merkezinin bu sabah camlarını kıran ve öncesinde ise bir hemşirenin bacağını ısıran, diğer hemşirelere saf alkol püskürten ve bir meslektaşını darp ettiği iddia edilen aile hekimi A.İ.A. açığa alındı. Bu sabah yaşanan olaylar sonrası gözaltına alınan A.İ.A. savcılıktaki ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Hakkında soruşturmaların sürdüğü aile hekimi akşam üzerine doğru Sağlık Bakanlığı'nın kararı ile açığa alındı.

YORUMLAR
  • yorum2017-07-21 04:25:36Adımı Bilsen Ne Yazar

    Yere yıkıldım ve tekmeleniyordum. Bacağını kırmaya kıyamadım. Böyle yazacağınızı bilseydim, bu hemşirenin kotundan ısırmazdım. Başka haltlar yapar ve etkisiz hale getirirdim. Bilmem anladın mı ADA KAFALI?

  • yorum2017-06-24 19:21:43Ali İhsan Akkuş

    Siz bu habere inandıysanız mesele yok.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

Balıkesir'de fetö silahlı örgüt yakalandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık