Ana Sayfa Dünya Buda vampir doktor hemşirenin bacağını ısırdı

Buda vampir doktor hemşirenin bacağını ısırdı

Uşak merkezde görev yaptığı aile sağlığı merkezinin bu sabah camlarını kıran ve öncesinde ise bir hemşirenin bacağını ısıran, diğer hemşirelere saf alkol püskürten ve bir meslektaşını darp ettiği iddia edilen aile hekimi A.İ.A. açığa alındı.Böyle Doktor görülmedi.

Giriş Tarihi: 7 Haziran 2017 Çarşamba 23:47
Buda vampir doktor hemşirenin bacağını ısırdı

Hemşireyi ısıran doktor açığa alındı Uşak Kemalöz Aile Sağlığı Merkezi’nde çalışma arkadaşları ile sorun yaşayan ve sağlık ocağının camlarını kıran aile hekimi Sağlık Bakanlığı tarafından açığa alındı. Hemşireyi ısıran doktor açığa alındı Uşak merkezde görev yaptığı aile sağlığı merkezinin bu sabah camlarını kıran ve öncesinde ise bir hemşirenin bacağını ısıran, diğer hemşirelere saf alkol püskürten ve bir meslektaşını darp ettiği iddia edilen aile hekimi A.İ.A. açığa alındı. Bu sabah yaşanan olaylar sonrası gözaltına alınan A.İ.A. savcılıktaki ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Hakkında soruşturmaların sürdüğü aile hekimi akşam üzerine doğru Sağlık Bakanlığı'nın kararı ile açığa alındı.

YORUMLAR
 • yorum2017-10-05 14:43:42Ali İhsan Akkuş

  AKKUŞ SORUYOR: “HEMŞİREYİ ISIRAN DOKTOR” OLABİLECEĞİME İNANIYOR MUSUNUZ?

  Bu yalan, kasıtlı ve komplo haberler hakkında gerçek haberi SAĞLIK AKTÜEL sitesinden okumanızı rica ederim. Aleyhimde yazılmış olan bu komplo haberler bir iftiradır ve fetöcü olduklarına dair elimde bilgiler bulunan malum bir grup tarafından beni lekelemek amacıyla basına servis edilmiştir. Beklenmesi gereken yasal süre dolduktan sonra, avukatlarım tarafından aleyhimdeki haberlerin hepsi teker teker tekzip edilecektir.

 • yorum2017-10-04 15:00:11Ali İhsan Akkuş

  S.U. İSİMLİ AİLE HEKİMİNİN yumruğuyla yere yıkılan bu doktora fetöcü grubun savunduğu E.T. İSİMLİ HEMŞİRE tekme vururken haklı oluyor. Yere yıkılan bu doktor, kendisini tekmeleyen bu hemşireyi bacağındaki kottan ısırınca haksız oluyor. Bu fetöcü gruba göre hemşirenin bacağı som altın yapılmıştır ve çok kıymetlidir. Bu hemşirenin yere yıkılmış bir doktorun bacağını tekmelemesi bu fetöcü gruba göre normal bir hadisedir. Bu doktorun bacağı onlara göre sanki odundan yapılmıştır ve kıymetsizdir.

 • yorum2017-07-21 04:25:36Adımı Bilsen Ne Yazar

  Yere yıkıldım ve tekmeleniyordum. Bacağını kırmaya kıyamadım. Böyle yazacağınızı bilseydim, bu hemşirenin kotundan ısırmazdım. Başka haltlar yapar ve etkisiz hale getirirdim. Bilmem anladın mı ADA KAFALI?

 • yorum2017-06-24 19:21:43Ali İhsan Akkuş

  Siz bu habere inandıysanız mesele yok.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

İSRAİL'DEN, GAZZE'YE FÜZE

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık