Ana Sayfa Gündem BÜYÜKELÇİ KANBAY RESEPSİYON VERDİ

BÜYÜKELÇİ KANBAY RESEPSİYON VERDİ

Türkiye’nin Lefkoşa Büyükelçisi Derya Kanbay, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Büyükelçilik İkametgâhında resepsiyon verdi

Giriş Tarihi: 30 Ekim 2018 Salı 10:16
BÜYÜKELÇİ KANBAY RESEPSİYON VERDİ

 Türkiye’nin Lefkoşa Büyükelçisi Derya Kanbay, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Büyükelçilik İkametgâhında resepsiyon verdi.
Dün akşamki resepsiyonda konuşan Kanbay, Kıbrıs Türk Halkının geleceğinin mutluluk, huzur ve refah içinde olmasını diledi.


Resepsiyona, Cumhurbaşkanı Vekili,  Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay, Başbakan Tufan Erhürman, Yüksek Mahkeme Başkanı Narin Şefik, bazı bakanlar, milletvekilleri ve bürokratlar katıldı.
Büyükelçi Kanbay, resepsiyonda konukları selamlamasının ardından Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mesajını okudu.


Daha sonra katılımcılara hitap eden Kanbay, Kıbrıs Türk Halkının geleceğinin mutluluk, huzur ve refah içinde olmasını diledi.
Kanbay, Başbakan Tufan Erhürman’ın sıklıkla ifade ettiği cümlelere atıfta bulunmak istediğini belirterek, “Çok çalışacağız, üreteceğiz, akıllı olacağız, bazı sorumlulukları sendikalar da dahil her kurum olarak paylaşacağız ve KKTC’de yaşayan halkı daha müreffeh ve daha iyi yönetilir bir ortama doğru taşımaya çalışacağız” dedi. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık