Ana Sayfa Yurt Camları yere indirdi

Camları yere indirdi

Yatacak yeri dahi olmayan kaçak işçi, çalıştığı işyerinden maaşını alamadığı gerekçesiyle patronunun arabasına ciddi hasar verdi.

Giriş Tarihi: 17 Kasım 2012 Cumartesi 10:00
Camları yere indirdi

Elmas TOKAY


KKTC’de 7 aydır kaçak bulunan ve geçtiğimiz gün çalıştığı işyerinden maaşını alamadığı için patronu H.M.’ye ait FC 667 plakalı otomobilin camlarını kırarak kaportasına ciddi şeklide zarar veren Hüseyin Yıldırım, polis tarafından gözaltına alındı.


Tahkikatı tamamlanan meseleyle ilgili olarak zanlı Yıldırım, yargıç emriyle, davaları görüşülünceye kadar 1 haftayı geçmemek şartıyla hükümsüz tutuklu olarak cezaevine gönderildi.


Girne Kaza Mahkemesi Ceza Davaları Yargıcı Şerife Kâtip Kır’ın huzurunda görüşülen teminat duruşmasında, Kıdemli Savcı Erdinç Akyener, polis memuru Mehmet Demircioğlu’nu tanık olarak dinletti.


Girne Polis Müdürlüğü’ne bağlı Lapta Polis Karakolu’nda görev yapan Demircioğlu, zanlının, Alsancak’ta meydana gelen “kasti hasar” meselesinden methaldar olduğunu kaydetti.


Olayın 12 Kasım 2012 tarihinde meydana geldiğini kaydeden Demircioğlu, zanlı Yıldırım’ın kalacak yeri olmadığını ve KKTC’de 29 Mayıs 2012 tarihinden beridir kaçak olarak kaldığını kaydetti.


Demircioğlu, bu aşamada zanlının davalarında hazır olabileceği uygun bir teminata bağlanmasını talep etti.


Yargıç Şerife Kâtip Kır da, tahkikat memurunun şahadetini dikkate alarak, zanlıyı davaları görüşülünceye kadar 1 haftayı geçmemek şartıyla hükümsüz tutuklu olarak cezaevine gönderdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık