Ana Sayfa Spor Caner Erkin ve Asena arasında büyü iddiası!

Caner Erkin ve Asena arasında büyü iddiası!

Boşanma sürecinde Asena Atalay’ın babasının gittiği berberde, “Ne olacak sizin kızın boşanması?” şeklindeki sorulara “Caner, kızımı boşayamaz. Biz büyü yaptırdık” diye cevap verdiği iddia edildi.

Giriş Tarihi: 27 Ocak 2017 Cuma 13:02
Caner Erkin ve Asena arasında büyü iddiası!

Caner Erkin ve Asena Atalay arasında büyü iddiası Asena Atalay'la biten evliliği hakkında bugüne kadar konuşmayan Caner Erkin, eski eşinin başlattığı icra takibi sonrası sessizliğini bozdu. Atalay'ın kendisini aldattığını ve akıl sağlığının yerinde olmadığını belirten yıldız futbolcu, oğlunun velayetini alacağını açıkladı. Eski eşinin açıklamalarıyla ilgili konuşan Asena Atalay, avukatıyla konuştuğunu ve tazminat davası açacağını belirtti. Bu arada çok çarpıcı bir büyü iddiası da ortaya atıldı. Boşanma sürecinde Asena Atalay'ın babasının gittiği berberde, “Ne olacak sizin kızın boşanması?” şeklindeki sorulara “Caner, kızımı boşayamaz. Biz büyü yaptırdık” diye cevap verdiği ileri sürüldü. Habertürk Gazetesi’nden Arif Hür’ün haberine göre, Asena Atalay'la boşanma sürecinde ve sonrasında sessizliğini koruyan ünlü futbolcu, eski eşinin oğulları Çınar'ın 451 bin TL'lik masraflarını karşılamadığı iddiasıyla icra takibi başlatması üzerine açtı ağzını yumdu gözünü. Erkin, Instagram'dan yaptığı açıklamada Atalay'a ateş püskürdü:

‘ASENA AKIL SAĞLIĞINDAN YOKSUN'

“Evlilik birliği sürecinde üçüncü kişilerle birlikte olan Asena Atalay'a karşı boşanma aşamasında hiçbir hukuki hakkımı kullanmadım.Ama gördüm ki oğlumu zedelememek için üzerini örttüğüm ne varsa onları ortaya çıkarmak için elinden gelen yapan bir şahıs ve aileyle karşı karşıyayım. Oğlum, akıl sağlığından yoksun, annelik bilincinden tamamen uzak bir anneye sahip. Oğlumun benimle büyümesi için yasal haklarımı kullanacağım.” Hukukçular anlaşmalı boşandığı için Caner Erkin’in aldatıldığı iddiasıyla dava açma hakkının olmadığını söyledi.

“HUKUKİ HAKKI YOK”

Avukat Zeynep Yargıç: Erkin'in oğlunun velayetini annesinden alabilmesi için Asena Hanım'ın akıl sağlığından yoksun olduğunu raporla kanıtlaması lazım. Aldatma konusunda ise çift, anlaşmalı olarak boşandığı için Caner Erkin'in eşine “Beni aldatmıştın sana dava açıyorum” deme gibi bir hukuki hakkı yok.

“HAK İDDİA EDEMEZ”

Avukat Ozan Kayahan: Kişi aldatıldığını öğrendikten itibaren 6 ay içerisinde mahkemeye gidip dava açmamışsa bu saatten sonra geçmişe dönüp dava açamaz. Söz ile üçüncü kişiler denilip hiçbir hak iddia edemez. Velayet değiştirme davası açsa bile bu kısa sürede sonuca bağlanmaz.

‘TAZMİNAT DAVASI AÇACAĞIM'

Eski eşinin açıklamalarıyla ilgili konuşan Asena Atalay, avukatıyla konuştuğunu ve tazminat davası açacağını açıkladı.

“BÜYÜ İDDİASI”

Boşanma sürecinde Asena Atalay'ın babasının gittiği berberde, “Ne olacak sizin kızın boşanması?” şeklindeki sorulara “Caner, kızımı boşayamaz. Biz büyü yaptırdık” diye cevap verdiği iddia edildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık