Ana Sayfa Gündem CEZAEVİNDE AÇIK GÖRÜŞ

CEZAEVİNDE AÇIK GÖRÜŞ

İdari tatil ve hafta sonlarıyla birlikte dokuz güne çıkan bayram tatili sürerken bugün Kurban Bayramı’nın ikinci günü kutlanıyor

Giriş Tarihi: 22 Ağustos 2018 Çarşamba 11:11
CEZAEVİNDE AÇIK GÖRÜŞ

İdari tatil ve hafta sonlarıyla birlikte dokuz güne çıkan bayram tatili sürerken bugün Kurban Bayramı’nın ikinci günü kutlanıyor.
Bayram namazıyla başlayan dört günlük Kurban Bayramı nedeniyle vatandaşlar aile, akraba ve dost ziyaretlerini sürdürüyor.
Ülke ekonomisini olumsuz etkileyen döviz krizinin gölgesinde kutlanan bayram tatilinin uzun olması nedeniyle bazı vatandaşlar yurt içinde veya yurt dışında tatil fırsatı da buldu. 


İslam dünyasının iki bayramından biri olan Kurban Bayramı, hayatta olmayanların anılması için de bir vesile oluyor. Mezarlıklara, bayram nedeniyle yapılan ziyaretlerde mezarlara çiçekler bırakılıp dua okunuyor.


CEZAEVİNDE AÇIK GÖRÜŞ
Kurban Bayramı dolayısıyla dünden başlayarak dört gün boyunca Merkezi Cezaevi’ndeki hükümlü ve tutuklulara 09.00-16.00 saatleri arasında, yakınları ile önceden belirlenen programa göre açık görüş olanağı sağlanıyor.
Merkezi Cezaevi Müdürlüğü, Kurban Bayramı ziyareti için Merkezi Cezaevi’ne gidecek ziyaretçilerin, yanlarında kendini tanıtıcı bir belge getirmeleri ve ziyaretçiler tarafından getirilen yiyeceklerin ziyaret süresince tüketilecek miktarda olması gerektiğini belirtmişti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık