Ana Sayfa Gündem Creditwest ve Telsim işbirliği ile ödeme kolaylığı

Creditwest ve Telsim işbirliği ile ödeme kolaylığı

Creditwest Bank ve Telsim ortak çalışması ile Telsim fatura ödemeleri anında sisteme yansıyor. Yapılan bu işbirliği sayesinde Creditwest Bank, Telsim’in tahsilat noktalarını anında ödeme sistemine (online) geçirerek, Telsim abonelerinin hayatını kolaylaştıran ilk banka oldu.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2015 Pazartesi 12:00
Creditwest ve Telsim işbirliği ile ödeme kolaylığı

TELSİM ABONELERİNİN YAPACAĞI BİRÇOK İŞLEM CREDITWEST BANK’TA ANINDA GERÇEKLEŞİYOR

Creditwest Bank ve Telsim’in ortak çalışmasıyla hayata geçen bu uygulama sayesinde, Creditwest Bank ödeme kanalları aracılığı ile Telsim abonelerinin tüm borç ödeme ve ödeme iptalleri anlık olarak sisteme yansıyor. Telsim abonelerinin yaptığı fatura ödemelerinin anında yansıması ile kesik hatlar kısa sürede görüşmeye açılabiliyor. Ayrıca otomatik ödeme talimatı verilmesi ve talimat iptal işlemleri de anlık gerçekleşiyor. Creditwest Bank’ın 14 Şubesinde Telsim hatlarının bakiye sorgulama işlemi ve ara ödeme işlemleri de kolaylıkla yapılabiliyor.

Telsim Kurumsal Satış Müdürü Sevim Beşok Esendağlı, Telsim olarak bu yılki vizyonlarının teknoloji devrimine öncülük etmek olduğuna dikkati çekerek, Creditwest ile birlikte başlattıkları yeni uygulama sayesinde, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıran bir hizmet daha sunmaktan dolayı sevinçli olduklarını dile getirdi. Müşterilerini en son teknolojilerle buluşturan bir mobil operatör şirketi olarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuklarını belirten Beşok, yeni kanallar oluşturarak teknoloji hizmetlerini artırmak için çalıştıklarını belirtti.

Creditwest Bank Bilgi Sistemleri Müdürü Dr. Batur Bekiroğlu, Telsim ile gerçekleştirilen bu ortak çalışmanın bir başlangıç çalışması olduğunu ve ilerleyen dönemlerde müşterilerin hayatını kolaylaştıracak farklı çalışmaları da hayata geçireceklerini söyledi. Dr. Bekiroğlu, Telsim abonelerinin fatura tahsilatının online hale geçmesinin ardından internet bankacılığı ve diğer kanallardan gerçekleşecek farklı işlemler konusunda da yeniliklerin devam edeceğinin altını çizdi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık