Ana Sayfa Dünya Cumhurbaşkanı erdoğan mehmetçik'e moral verdi

Cumhurbaşkanı erdoğan mehmetçik'e moral verdi

Terör örgütleri üzerinden ülkemiz hizaya getirilmeye çalışılmıştır. Yapılan her saldırı terör örgütlerinin gerçek yüzlerini ortaya çıkardı. Bugün artık milletin her ferdi biliyor ki PKK, sadece PKK değildir. Bu örgüt aslında ülkemize yönelik operasyonlarda kullanılan bir aparattır.

Giriş Tarihi: 8 Kasım 2017 Çarşamba 16:51
Cumhurbaşkanı erdoğan mehmetçik'e moral verdi
Oyunları boza boza hedefe ilerleyeceğiz’  

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada Sokullu Mehmet Paşa'nın Venedik Büyükelçisi'ne 'Biz Kıbrıs'ı almakla sizin kolunuzu kestik, siz ise İnebahtı'da bizim sakalımızı tıraş ettiniz' sözlerini hatırlatarak, "Yaşadığımız sıkıntılar sakalımızın tıraşı mesabesindedir. Buna karşılık biz asırlık planları bozarak onların kollarını buduyoruz" dedi. Erdoğan, özetle şöyle konuştu:

PKK SADECE PKK DEĞİLDİR

3 Kasım seçimleri ülkemizde yeni bir dönemin miladı olmuştur. Türkiye'de artık hiçbir şey 3 Kasım 2002'den önceki gibi olmamıştır. Krizlerin koalisyonların, kavgaların, pazarlıkların, vesayetin, yoklukların, artık dönem itibariyle sona erdiği 1990'ları Allah'ın izniyle bir daha milletime yaşatmayacağız. Şimdi önümüzde yeni bir imtihan var. Hizmet ve yatırım konusunda rüştünü ispat eden AK Parti, ülkemizin yönetim sistemini değiştirme konusunda da aynı başarıyı elde etmek mecburiyetindedir.
Bu bakımdan 2019 seçimleri en az 3 Kasım kadar kritik bir dönüm noktası olacaktır.
Ülkemizin yeni yönetim mimarisini oluşturmak için şimdiden çalışmaya başladık.

RABİADAN VAZGEÇMEYİZ

Terör örgütleri üzerinden ülkemiz hizaya getirilmeye çalışılmıştır. Yapılan her saldırı terör örgütlerinin gerçek yüzlerini ortaya çıkardı. Bugün artık milletin her ferdi biliyor ki PKK, sadece PKK değildir. Bu örgüt aslında ülkemize yönelik operasyonlarda kullanılan bir aparattır. Yine DEAŞ, eli kanlı katillerden oluşan bir sürüdür. Milletimiz, FETÖ denilen ihanet çetesinin gerçek yüzünü 17-25 Aralık emniyet-yargı darbe girişiminde teşhis etmiştir. Arkadaşlarımız Hakkari'de, Tendürek'te, Cudi'de, Gabar'da askerimiz, polisimizle birlikte. Ve öyle 'Kış mevsimine giriyoruz, duralım.' Yok böyle bir şey.
Bütün komuta kademesi hepsi oradalar. Durmayacağız.
Gideceğiz, bizim bir şehidimizin kanı yüzlerce teröristin kanıyla ölçülemez. Bunu böyle bilsinler.
Uygulanan gizli-açık ambargolar, ayaklarımıza takılan çelmeler, hemen her konuda maruz kaldığımız ikiyüzlü tavırlar elbette bizi sıkıntıya sokmaktadır. Ama bu sıkıntılar sakalımızın tıraşı mesabesindedir. Buna karşılık biz asırlık bir planı bozarak onların kollarını buduyoruz. Oyunları boza boza, senaryoları yırta yırta hedeflerimize doğru ilerlemeyi sürdüreceğiz.
İstiklalimiz ve istikbalimiz için giriştiğimiz bu seferi inşallah zaferle sonuçlandıracağız.
Yedi düvel üzerimizi gelse Rabiamızdan taviz vermeyeceğiz.
Sonuna kadar tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet diyeceğiz.

DEVLETİ BUNLARDAN TEMİZLEYECEĞİZ

Bizler, 'çocuklarınızı bunların okullarından alın' diye meydanlarda boşuna haykırmadık.
O zaman onların bankasından parasını almayanlar, şimdi yanımıza gelip 'Biz bunları bilerek yapmadık' diyorlar. Hepsini bilerek yaptınız. Arabanızı, dairenizi sattınız gittiniz oraya yatırdınız.
Şimdi ağlıyorsunuz. Kusura bakmayın, atı alan Üsküdar'ı geçti. Silahlı kuvvetler, polisimizde nasıl örgütlendikleri, devletin kurumlarına nasıl sızdıkları, bütün bunlar ortada. Şimdi temizlenme dönemindeyiz.
Özellikle de devleti bunlardan arındıracağız.

MEHMETÇİK'E ERDOĞAN MORALİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hakkari'nin Yüksekova ve Şemdinli ilçelerindeki birlikleri ziyaret eden Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ın telefonundan İkiyakalar Göller Başı Üs Bölgesi'ndeki Mehmetçik'e moral verdi. Erdoğan, "Bütün arkadaşlara selamlar. Allah yar ve yardımcınız olsun. İnşallah neticesi de güzel olur" diye konuştu.

AK PARTİ BÜYÜK BİR AİLE

Bu bayrak yarışında gerek teşkilatlarımızda gerek belediyelerimizde ayrılan arkadaşlarımıza hizmetleri için teşekkür ediyorum. Görevi devralan arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum. AK Parti öyle büyük bir ailedir ki her an, herkese ihtiyaç duyulabilir. Kimse gücenmeyecek çünkü biz sürekli güncellenen bir partiyiz. Dolayısıyla görevlerini devreden arkadaşlarımız bu büyük aile içinde çalışmaya devam edecekler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık