Ana Sayfa Eğitim DAÜ Turizm Kulübü hedeflerini açıkladı

DAÜ Turizm Kulübü hedeflerini açıkladı

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ), Turizm Kulübü tanıtım çalışmalarını ve hedeflerini konuşmak üzere Turizm Fakültesi toplantı salonu’nda bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 25 Kasım 2012 Pazar 21:06
DAÜ Turizm Kulübü hedeflerini açıkladı

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ), Turizm Kulübü tanıtım çalışmalarını ve hedeflerini konuşmak üzere Turizm Fakültesi toplantı salonu’nda bir araya geldi. Turizm Fakültesi öğretim görevlisi Hüseyin Bilsen, Ali Özduran ve Turizm Kulübü başkanı Farid Habibi ve üyeleri Venhar Cidik, Buse Suerdem, Sonya Singh, Fuad Shabanov’un da katıldığı toplantıda kulübün etkinlikleri ve tanıtım çalışmaları üzerinde duruldu. DAÜ Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Altınay da toplantıda hazır bulundu.

 

Gerçekleştirdiği konuşmasında öğrencilere yapacakları aktivitelerde, Fakültenin elinden gelen tüm desteği Kulübe sunmaya hazır olduğunu belirterek Fakülte’yi tanıtacak ve geliştirecek olan aktiviteler düzenleyen Turizm Kulübü’ne de teşekkürlerini iletti. Toplantı sırasında hederfleri arasında plajlarda temizlik, sinema geceleri, otizmli ve engelli çocukları ziyaret, bisiklet turları, tavla ve futbol turnuvaları gibi aktiviteler düzenleyeceklerini belirten kulüb üyeleri 24 Kasım 2012 Cumartesi günü Öğretmenler Günü kapsamında bisiklet turu düzenleyeceklerini de belirtti. Turizm öğrencileri ve öğretim üyelerinin de katılacağı ve Güloğlu Bisiklet Gezi Turları’nın yardımı ile gerçekleştirilecek olan bisiklet turu 08:00 – 13:00 saatleri arasında İskele Boğazı’nda gerçekleştirilecek.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık