Ana Sayfa Eğitim DAÜ'den açıklama geldi

DAÜ'den açıklama geldi

DAÜ'den "Balyoz Davasında, 13 yıl 4 ay hapis cezası alan ve karar açıklandığı gün Türkiye’den kaçtığı belirlenen şahsın, Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin “öğretim kadrosu”nda yer aldığı" şeklindeki haberle ilgili olarak yazılı bir açıklama geldi.

Giriş Tarihi: 11 Aralık 2012 Salı 19:11
DAÜ'den açıklama geldi

Doğu Akdeniz Üniversitesi'nden, bugün Yenidüzen Gazetesi'nde yayımlanan "Balyoz Davasında, 13 yıl 4 ay hapis cezası alan emekli kurmay albay Turgay Bülent Göktürk'ün karar açıklandığı gün Türkiye’den kaçtığı belirlenirken; Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin “öğretim kadrosu”nda yer aldığı" şeklindeki haberle ilgili olarak yazılı bir açıklama geldi.

 

İşte o açıklama metni:

 

11 Aralık 2012 tarihli yerel bir gazetede Üniversitemiz Atatürk Araştırma ve Uygulama Merkezi yarı zamanlı (part time) öğretim elemanı Turgay Bülent Göktürk hakkında yer alan bir takım haberler ile ilgili resmi kurumlarla irtibata geçilmiş ancak şu ana kadar geri dönüm alınamamıştır.

 

2008 yılından bu yana Üniversitemiz’de Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi dersini veren söz konusu eleman hakkında resmi kaynaklardan bilgi gelmesi durumunda değerli basın mensuplarımıza gerekli açıklama yapılacaktır. Bilginize saygılarımızla sunarız.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

SURLARİÇİ VE MEYDANLARIN DÜZENLENMESİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık