Ana Sayfa Dünya Devlet üretme çiftliğine kapalı zarf ile hayvan satışları

Devlet üretme çiftliğine kapalı zarf ile hayvan satışları

Devlet Üretme Çiftlikleri, 20 baş tosun, 10 baş inek, 100 baş erkek oğlak, 100 baş erkek kuzu ve 15 baş koyunun kapalı zarf yöntemi ile canlı ağırlık üzerinden satılacağını duyurdu.

Giriş Tarihi: 18 Ocak 2018 Perşembe 20:45
Devlet üretme çiftliğine kapalı zarf ile hayvan satışları

DEVLET ÜRETME ÇİFTLİKLERİ KAPALI ZARF YÖNETEMİ İLE İNEK OĞLAK, KUZU VE KOYUN SATIŞI YAPACAK

Devlet Üretme Çiftlikleri, 20 baş tosun, 10 baş inek, 100 baş erkek oğlak, 100 baş erkek kuzu ve 15 baş koyunun  kapalı zarf yöntemi ile canlı ağırlık üzerinden satılacağını duyurdu.

Devlet Üretme Çiftlikleri Dairesi tarafından yapılan yazılı açıklamada, ihale için tekliflerin  en geç 24 Ocak Çarşamba günü saat 11.00’e kadar Çiftlikteki teklif kutusuna atılması gerektiği kaydedildi.

“Şht. Doğuş Uran (MARGO)” adresinde yer alan çiftlikteki kutuya geç gelen tekliflerin  dikkate alınmayacağı belirtilen açıklamada, tekliflerin  KDV’siz olarak verilmesi gerektiği, idarenin herhangi bir teklifi kabul etmek zorunda  olmadığı, ödemelerin peşin (nakit) veya banka teminatlı çekle yapılacağı, ihaleyi kazananların hayvanları en geç 31 Ocak Çarşamba gününe kadar alması gerektiği, hayvanların belirtilen tarihe kadar alınmaması durumunda ihale kararının iptal edileceği de yer aldı.

Kasaplık satışına sunulan ineklerin Çömlekçi, diğer hayvanların ise Şht. Tğm. Doğuş Uran (MARGO) ve Ercan Çiftliği Keçicilik Ünitesinde görülebileceği de ifade edildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

YUNANİSTAN'DA PRESPA ANLAŞMASI TARTIŞMALARI

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık