Ana Sayfa Magazin Dikkat çeken mankenler

Dikkat çeken mankenler

Ülkemizde birçok tanıtım ve etkinliklerde yer alan mankenler, güzellikleri ve düzgün fizikleriyle herkesin dikkatini çekiyor.

Giriş Tarihi: 11 Nisan 2013 Perşembe 08:56
Dikkat çeken mankenler

Melisa Ater, Sevilay İzanoğlu, Asya Ömürlü, Elife Töre, Birsu Çelimcan, Yeliz Kalaycıoğlu ve Bilge Gök gibi isimler, düzgün fizikleri ve narin görüntüleriyle dikkat çeken isimlerin başında geliyor.


Melisa Ater, 2009 yılında katıldığı Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Yarışması’nda adını duyurdu. Melisa bir süre mankenliğe ara verdi. Çıktığı defilelerde fiziğiyle dikkat çeken isimlerin başında yer aldı.


Sevilay İzanoğlu, 2011 yılında düzenlen Miss Kuzey Kıbrıs Yarışması’nda kraliçe seçildi. İzanoğlu düzgün duruşu ve zarafetiyle Günkut Ajans’ın gözde mankenleri arasına girdi.


2012’deki Miss Kuzey Kıbrıs Yarışması’nda beşinci seçilen Asya Ömürlü, Günkut Ajans’ta mankenlik serüvenine başladı. Fiziğiyle beğeni kazanan Asya, en çok çıkış yapan mankenler arasında yer aldı.


Elife Töre, Günkut Ajans’ın mankeni. Renkli gözleri ve düzgün duruşuyla beğenilen Elife, başarılı bir yükseliş sağladı.


Birsu Çelimcan, Süper Model’in en ümit vaat eden mankenleri arasında yerini aldı. Birsu, ince fiziği ve podyumdaki duruşuyla ajansın en gözde mankeni oldu.


Yeliz Kalayıcıoğlu, ülkemizde düzenlenen Best Model Of The Cypus Yarışmasında ikinci gelerek adından söz ettirdi.
Bilge Gök, Best Model Of The Cyprus birincisi Bilge Gök, Süper Model Ajansın en çok dikkat çeken mankenleri arsında yer alıyor. Bilge podyumdaki duruşu ve düzgün fiziği ile ileride daha da yükselecek.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık