Ana Sayfa Yurt Dikmen Bölgesi Stratejik Gelişim Planı değerlendirildi

Dikmen Bölgesi Stratejik Gelişim Planı değerlendirildi

Dikmen Belediyesi’ne bağlı 11 köyü kapsayan “Dikmen Bölgesi Stratejik Gelişim Planı-2012-2014”, Dikmen Belediyesi Danışma Konseyi toplantısında değerlendirildi.

Giriş Tarihi: 11 Aralık 2012 Salı 07:38
Dikmen Bölgesi Stratejik Gelişim Planı değerlendirildi

Dikmen Belediyesi Basın Bürosu’ndan verilen bilgiye göre, toplantıda, Dikmen Belediyesi’nin bu yıl, plan doğrultusunda gerçekleştirdiği çalışmalarla, gelecek yıl yapılması planlanan çalışmaları paylaşıldı; 2013 yılı için belirlenen hedefler de güncellendi.


Dikmen Belediye Başkanı Yüksel Çelebi’nin ve Management Centre Direktörü Bülent Kanol’un stratejik gelişim planı hakkında bilgilendirme konuşmalarıyla başlayan toplantıda, konsey katılımcıları görüş ve değerlendirmelerini de ortaya koydu.


Avrupa Birliği’nin finansal desteği ve Management Centre’in proje yöneticiliğinde hazırlanan Dikmen Bölgesi Stratejik Gelişim Planı’yla, bölgenin ortak vizyonunun oluşturulduğu ve Belediyenin bu proje çerçevesinde 2011 yılında ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistem Belgesi aldığı anımsatılan açıklamada, “altyapı sorunları tamamen çözülmüş, doğal güzellikler içinde bir bölge” vizyonu doğrultusunda çalışmaların sürdüğü kaydedildi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık