Ana Sayfa Magazin Dj. Volkan Uça “İsimsizler”

Dj. Volkan Uça “İsimsizler”

Son günlerde bir çok dj ve aranjör ünlü sanatçılar ile yaptıkları çalışmalar ile müzik severlerin karşısına çıkıyor.

Giriş Tarihi: 20 Kasım 2012 Salı 17:14
Dj. Volkan Uça “İsimsizler”

Dj. Volkan Uça ise tam tersini yaparak müzik sektöründe ünlü olmayan fakat çok başarılı olabileceğine inandığı insanları bir araya getirdiği “İsimsizler” adlı bu proje ile müzik sektöründe bir ilke imza atarak, yeni yeteneklerin de bu sektörün içinde olduğunu ve artık yeni yeteneklere de yer verilmesi gerektiğini kanıtlamak istiyor.

 

Albümün adından da anlaşıldığı gibi bu albümdeki herkes isimsiz. (!) Birçok yerde sahne almalarına rağmen ünlü değiller, klipleri yok, televizyona çıkmış değiller, ama çok iyi söz yazıp çok iyi beste yapıyorlar. Yazdıkları ve besteledikleri parçaları çok iyi yorumluyorlar,adeta ünlüler gibi. Tek farkları ünlü olmamaları.

 

Yusuf Çömlekçi, Şevket Şevketoğlu, Tanfer Menderes, Emre Tunç, Serkan Dengiz, Murat Kaynak, Erkan Erol kendi yazdıkları, besteledikleri ve yorumladıkları birbirinden özel parçalarla, Hüseyin İpek ise yaptığı iki aranjesi ile Dj. Volkan Uça’nın İsimsizler albümünde yer alıyor. Dj. Volkan Uça’nın aranjeleriyle “İsimsizler” albümü yılın en iyi projesi olmaya aday.

 

Volkan Uça, albümünün ünlü sanatçıların dikkatini çekeceğine ve projesine destek vereceklerine inandığınıda sözlerine ekliyor ve aralık ayı içersinde “İsimsizler” albümünün çıkış parçası olan “Bebek Etiler”in klibini tüm müzik kanallarında göreceğimiz müjdesinide bizimle paylaşıyor linkleri kullanarak albümü satın alabilir ve dinleyebilirsiniz.

 

http://www.dr.com.tr/Muzik/Isimsizler/Volkan-Uca/Albumler/Turkce-Pop-Rock/Pop-Turkce/urunno=0000000415150 http://www.ttnetmuzik.com.tr/#album-Volkan_Uca___Isimsizler-268363

teşekkürler...

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

EĞLENCE DÜNYASININ EN FAZLA KAZANANLARI

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık