Ana Sayfa Gündem DÜZOVA'DA HAYVAN HIRSIZLIĞI

DÜZOVA'DA HAYVAN HIRSIZLIĞI

Zanlılar Serdar Kunna ve A.A. (E-16) tutuklanmalarının ardından dün teminat maksatlı mahkeme huzuruna çıkarıldılar

Giriş Tarihi: 4 Eylül 2018 Salı 08:27
DÜZOVA'DA HAYVAN HIRSIZLIĞI

Düzova’da meydana gelen hayvan hırsızlığı meselesi ile ilgili olarak görülen zanlılar Serdar Kunna ve A.A. (E-16) tutuklanmalarının ardından dün teminat maksatlı mahkeme huzuruna çıkarıldılar.
Mahkemede mesele ile ilgili olarak şahadet veren Demirhan Polis Karakolu’nda görev yapan polis memuru Yücel Kuşcuoğlu olayla ilgili bulguları aktardı. Kuşcuoğlu, 30 Ağustos'ta, saat 20.30 raddelerinde Düzova’da, zanlıların kullanımlarında bulunan GD 111 plakalı Ford Fiesta van araç ile Cihangir’de sakin Mehmet Okduman’ a ait küçükbaş hayvan ağılının güneye bakan kapalı ve kilitli vaziyette bulunan giriş kapısı üzerindeki asma kilidi hasar yapmaksızın açıp içeriye girdikten sonra, konu mandıra içerisinden 3 adet erkek, 2 adet dişi melez cinsi 5 aylık kuzuları çaldıklarını söyledi.
Mahkeme çocuk zanlının ise yargılanıncaya değin yurtdışına çıkışının yasaklanması, KKTC vatandaşı iki kefilin 50 bin TL’lik şahsi kefalet senedi imzalaması ve haftada bir gün polise ispat-ı vücutta bulunması koşuluyla tutuksuz yargılanmasına karar verdi. (STAR KIBRIS)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirisiniz

YDP'DEN, HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık