Ana Sayfa Ecrin'in Ailesinden Anlamlı Ziyaret

Ecrin'in Ailesinden Anlamlı Ziyaret

Eskişehir'de 7. kattan düşerken temizlik işçisi Şükrü Deniz, tarafından kurtarılan Ecri'in ailesi ameliyat olan işçiyi ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 12 Aralık 2014 Cuma 13:10
Ecrin'in Ailesinden Anlamlı Ziyaret

Eskişehir'de 7'nci kattan düşen 4 yaşındaki Ecrin Esen'i tutarak hayatını kurtaran ve dün damar tıkanıklığı nedeniyle sol elinden ameliyat geçiren temizlik işçisi Şükrü Deniz'i, küçük kızın ailesi hastanede ziyaret etti.

Ecrin'in babası Hüsnü Esen ve annesi Yaşar Esen, özel bir hastanede tedavi gören Deniz'e üzerinde, "Bizim için yaptıklarınızdan dolayı minnettarız. Allah size de acil şifalar versin" yazılı kart bulunan çiçek hediye etti.

Baba Esen, Deniz'e hitaben yaptığı konuşmada, "Sizi iyi gördük. İnşallah siz de kızım gibi sağlıklı çıkarsınız. Artık benim bir ağabeyimsiniz. Bir kız kardeşim vardı, bir kardeşim daha oldu. Ecrin'in dayısı, amcası gibi oldunuz. Videoyu izledim cesaretini göstermişsin ağabey" dedi.

Anne Esen de Allah'ın Şükrü ile Ecrin'i bir araya getirdiğini belirterek, "Allah'ım sizi bir şeylere mesaj olarak gönderdi" diye konuştu.

Deniz'in, "Ecrin beni tanımaz, bilmez daha değil mi?" sorusu üzerine Esen, "Ecrin, 'çöpçü amca benim ayakkabılarımı niye attı?' diye kızmış size" dedi.

Bunun üzerine Deniz de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şöyle konuştu:

"Allah razı olsun. Çok güzel bir şey onlar mutlu, ben mutluyum, hepimiz mutlu olduk. Sağlığımıza kavuşalım, kendimize gelelim. Cenab-ı Allah'tan belki başkanlarımız, büyüklerimiz bizi duyar, uygun bir işe yerleştirirler beni. Başbakanım da dedi. Hepsiyle görüştük, 'tamam' dediler. Onlar bilirler, bu işin olur yönünü. Cenab-ı Allah onun yaşamasını istedi, beni de vesile kıldı. Ben o çocuğu orada gördüm, her şeye razı geldim. Benim de kız çocuğum var. Çocuğum gözümün önüne geldi. Katı yürekli bir insan dahi olsa bence o çocuğu tutmaya çalışırdı."

Anne Yaşar Esen'in "Keşke bir şeyler bizim elimizden gelse" sözleri üzerine Deniz, "Canınız sağolsun. Hepimiz gariban insanlarız, bizim gönlümüz zengin" karşılığını verdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık