Ana Sayfa Emrullah İşler: Bu omurgasızlıktır

Emrullah İşler: Bu omurgasızlıktır

Başbakan Yardımcısı İşler, Bayramda bile Gazzeliler'e ölüm yağdıran İsrail'i lanetliyor, insanlık dışı soykırım, katliam ve saldırılarını sona erdirmeye çağırıyoruz.

Giriş Tarihi: 28 Temmuz 2014 Pazartesi 11:15
Emrullah İşler: Bu omurgasızlıktır

Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler,  Ramazan Bayramı dolayısıyla sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabı üzerinden mesaj yayımladı.

Milletin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı tebrik eden İşler, huzurlu, sağlıklı ve hayırlı bayramlar temennisinde bulundu. İşler, şunları kaydetti:

"Gazze başta olmak üzere İslam coğrafyasında yaşanan acılar, savaşlar, katliamlar ve gözyaşları nedeniyle bayramı buruk idrak ediyoruz. Gazzeli masum çocuklar zalim İsrail'in bombalarıyla şehadet şerbeti içerken bayramlık kıyafetler yerine beyaz kefenlik giyiyorlar. Gazze'de yaşanan insanlık trajedisine ve katliamlara dünyanın sessiz kalması insanlık aleminin yüzkarası olarak tarihte yerini alacaktır.

Bayramda bile Gazzeliler'e ölüm yağdıran İsrail'i lanetliyor, insanlık dışı soykırım, katliam ve saldırılarını sona erdirmeye çağırıyoruz.

Türkiye, Filistin başta olmak üzere zalimin karşısında tüm mazlumlardan yana taraftır. Zalimin zulmü karşısında tarafsız olmak omurgasızlıktır"

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık