Ana Sayfa Gündem En ekonomik her yöne arama hizmeti Telsim'de

En ekonomik her yöne arama hizmeti Telsim'de

1 Ocak 2015 itibariyle yürürlüğe girecek düzenleme ile karşı operatörü aramada ara bağlantı ücretlerinin düşürülmesi ile birlikte Telsim de tarifelerini düzenleyerek tüketiciye en ekonomik hizmet vermek hedefiyle tarifeler yaratmaya devam ediyor.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2015 Pazartesi 12:00
En ekonomik her yöne arama hizmeti Telsim'de

Her zaman müşterilerinin faydasına olacak işlere imza attıklarını kaydeden Telsim Ürün & Servis ve Kampanyalar Müdürü Murat Ustacan, “Telsim ailesinin birer üyesi olarak müşterilerimizin en iyi hizmeti en uygun fiyata almalarını sağlamak bizim en önemli ilkemizdir” dedi.

Müşterilerinin beklentilerini anlayarak, bu beklentileri en hızlı şekilde karşıladıklarını belirten Ustacan, Kuzey Kıbrıs’ta en ekonomik her yöne arama hizmeti vermekten dolayı mutluluk duyduklarını dile getirdi. Ustacan, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından yayınlanan tavan fiyatlarına göre diğer mobil operatörü arama ücretleri olarak belirtilen faturalı hatlarda 42 kuruş ve faturasız hatlarda 59 kuruş ücretlendirmesinin Telsim’in her yöne tarifelerinde 11 kuruş ile 28 kuruş arasında ücretlendirildiğini kaydetti.  Ustacan, “Bu durum her yöne  tarifelerini kullanan Telsim müşterilerine sunulan  ücretlerin ne kadar ekonomik olduğunun göstergesidir” dedi.

Ustacan buna ek olarak müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına göre sundukları her yöne dakikalarla birlikte verdikleri sms ve internet servislerine bakıldığı zaman ise dakika başına ödenen ücretlerin tavan fiyatlarının oldukça altında kaldığını kaydetti.

TELSİMLİLER HER YÖNE EK DAKİKA PAKETLERİ İLE ÖZGÜRCE KONUŞUYOR

Ustacan, 1 Ocak 2015 tarihinden itibaren ara bağlantı ücretlerinin düşürülmesinden dolayı müşterilerine sunacakları tarife ve hizmetlerin daha ekonomik olması ve bu hizmetlerin zaman kaybetmeden müşterilerinin beğenisine sunmak için bu konuda aksiyonlar aldıklarını açıkladı. “Geçtiğimiz günlerde de bunun ilk ürünü olan ada içi heryöne ek paketlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunduk” diyen Ustacan, ek dakika paketleri kapsamında müşterilerinin ihtiyacına göre 100 dk ile 500 dk arasında fatura dönemi içerisinde ek  her yöne dakika satın alarak tavan fiyattan ücretlenmek yerine, dakikası 15-20 Kuruş ödeyerek özgürce konuştuklarını kaydetti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık