Ana Sayfa Erdoğan'a Facebook'ta çirkin iftira

Erdoğan'a Facebook'ta çirkin iftira

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı eleştireyim derken sosyal medyada paylaşılan fotoğraflar bir bilgi kirliliğini daha ortaya çıkardı.

Giriş Tarihi: 28 Haziran 2013 Cuma 16:19
Erdoğan'a Facebook'ta çirkin iftira

ABD Başkanı Barack Obama'nın 24 Temmuz 2009 yılında Türkiye'ye yaptığı gezisi esnasında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'la birlikte yaptığı Sultanahmet ve Ayasofya Camii'ne yapılan ziyaretlerin fotoğrafları bugünlerde ‘Camiye ayakkabı ile giren Başbakan Erdoğan' diye facebook ve twitter'dan paylaşılıyor.

Gezi Parkı olayları esnasında polisin müdahalesinden kaçan göstericilerin ayakkabı ile Dolmabahçe Camii'ne girmesinin rövanşını almak isteyen Gezi Parkı destekçileri Başbakan Erdoğan'ı bu fotoğraflarla vurmak istedi. Ancak kaş yapayım derken göz çıkartan provokatörlerin gözden kaçırdığı çok önemli iki nokta var.

Bunlardan birincisi Barack Obama ile Başbakan Erdoğan'ın Sultanahmet Camii'ni ziyareti sırasında iki lider de camiye girmeden önce ayakkabısını çıkartıyor ve camiye öyle giriyorlar.


İkinci nokta ise, yine iki liderin Ayasofya Camii'ni dolaşırken ayakkabı ile girmesini eleştiren provokatörler, Ayasofya Camii'nin ibadete açık olmadığının bilgisine de sahip değiller… Oraya isteseniz de ayakkabısız giremezsiniz.

.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık